Gyventojai šaržuoja: „Mūsų name šventės yra švenčiamos kiekvieną dieną“, galioja posakis – „Šventę reikia švęsti...“ Galima teigti, kad Chemikų g. 39 namo gyventojai yra tapę „įkaitais“ savo name, kadangi „X“ buto nuomininkė (vardas, pavardė redakcijai žinoma) nuolat naktimis lėbauja, bute lankosi nekokios reputacijos, teisti asmenys. Girtų vyrų ir moterų naktinės refleksijos balkone, tranki muzika trukdo kaimynams miegoti. Dažnai naktiniai festivaliai baigiasi muštynėmis ir nelaimingais įvykiais. Svarbu paminėti, kad paskutinis įvykis „Jonavos žiniose“ fiksuotas š. m. spalio 31 d., kuomet, persisvėręs per laiptinės turėklus, iš penkto aukšto iškrito jaunuolis.

Buto nuomininkė, per lėbavimus, jau yra praradusi savo tris mažamečius vaikus. Chemikų g. 39 namo gyventojai jau yra kreipęsi į atitinkamas institucijas dėl nuomininkės elgesio. Jonavos policijos komisariato pareigūnai – dažni svečiai minėtame name. Su nuomojamo buto savininku (vardas, pavardė redakcijai žinoma) namo gyventojai, atitinkamos institucijos ne kartą vedė prevencinius pokalbius, bet, teigiamų pokyčių, nepavyksta pasiekti iki šiol. Kyla retorinis klausimas - kas dar turi nutikti, kad būtų uždaryta „landynė“ Chemikų g. 39 name? Nejaugi, minėto buto savininkas „nemato“, „negirdi“ bei „nejaučia“...

Belieka laukti naujametinių fejerverkų ir „fanfarų“, kurie jau yra tapę minėto namo gyventoju kasdienybe.

 

Chemikų g. 39 namo gyventojai

 

Tai yra subjektyvi skaitytojų nuomonė ar pozicija, kuri nebūtinai sutampa su portalo jonavoszinios.lt redakcijos nuomone. Už išreikštas gyventojų mintis, redakcija neatsako.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: