Spalio 31-ąją portalą jonavoszinios.lt pasiekė jonaviečio žinia, kad tiek Jonavos, tiek Kėdainių aplinkos apsaugos skyriai dirba paskutiniąją dieną ir jų veikla nutraukiama nuo lapkričio 1-osios. Redakcijai paskambinęs vyriškis klausiamai piktinosi, ar tikrai nei Jonavai, nei Kėdainiams nereikia veikiančių aplinkosaugininkų skyrių? ,,Kai šiuose miestuose tikrai yra tokių objektų, vertų padidinto dėmesio, kodėl nuspręsta naikinti miestelių skyrius? Kas rūpinsis aplinkosauginiais klausimais? Ar bus užtikrintas operatyvumas, jei, pavyzdžiui, Jonavos klausimus spręs nutolę skyriai?“, - kalbėjo miestietis.

Tą pačią dieną susisiekėme su Aplinkos apsaugos departamentu (AAD), pateikėme išsakytus jonaviečio nuogąstavimus bei priminėme, jog dar šiais metais AAD buvo informavęs, kad AAD Kauno valdybos Jonavos aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Kęstutis Celiešius išleistas į pensiją, paskirta laikina vadovė, o skyriaus klausimas bus sprendžiamas ateityje. Tad buvo tikimasi sulaukti naujo vadovo, o ne, kaip teigė jonavietis, skyriaus naikinimo.

Šiandien, lapkričio 3-ąją sulauktas AAD Komunikacijos ir aplinkai saugaus elgesio skatinimo departamento Komunikacijos skyriaus išaiškinimas:

,,Nuo š. m. lapkričio 1 d. keičiasi Aplinkos apsaugos departamento struktūra. Įgyvendinus šį pakeitimą bus lengviau koordinuoti sudėtingus atvejus, sutelkti ir kryptingai nukreipti pareigūnų pajėgumus, suvienodinamas darbo krūvis, padidintas veiklos skaidrumas ir rizikų valdymas, siekiamas vieningos praktikos taikymas, išlaikytas priežiūros objektų pasidalijimas valdybos apimtyje. 

Sukuriamas Kauno aplinkos apsaugos skyrius (priklausantis Kauno valdybai), kuris apima Kauno miesto ir Kauno, Jonavos, Kaišiadorių rajonų teritorijas.  

Dėl šio struktūros pakeitimo nemažėja pareigūnų vietose.  Struktūros pakeitimas patvirtintas aplinkos ministro įsakymu“, - rašoma AAD atsakyme.

Išsamiau apie pokyčius skaitykite čia 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: