Šalia remontuojamo Jonavos geležinkelio tilto stovinti istorinis gynybinis įrenginys atsidūrė vandalų akiratyje - portalo jonavoszinios.lt skaitytoja užfiksavo, kad ant jo išpurkšta raidė ,,Z".

,,Laba diena.  Kovo mėnesio viduryje lankiausi Jonavoje. Tik šiandien peržiūrėdama nuotraukas pamačiau (priartinusi nuotrauką), kad ant Jonavos geležinkelio tilto yra išpurkšta Z raidė. Liūdna, kad žmonės taip elgiasi ir palaiko agresorių. Informuoju jūsų redakciją. Manau, kad kaip atsakas toje vietoje galėtų rastis Ukrainą palaikanti žinutė... ", - tokį elektroninį laišką šiandien atsiuntė skaitytoja Jana, pridėjusi ir jos užfiksuotus kadrus.

Susisiekus su AB ,,Lietuvos geležinkelių" komunikacijos skyriumi, sureaguota žaibiškai.

,,Išsiaiškinome, kad tas pastatas priklauso paveldosaugai. Planuojame netrukus, šiandien pat, susisiekti su jos atstovais, nes mes iš savo pusės pasiruošę padaryti viską, kad tas simbolis būtų panaikintas.

Nors sklypas priklauso ,,Lietuvos geležinkeliams", konkrečiai - ,,LTG Infra" (aut.past. Geležinkelių infrastruktūra), tačiau pastatas - paveldosaugos departamentui.

Dėl to turime sutarti kokiu būdų tas piešinys galėtų būti panaikintas", - kalbėjo ,,LTG Infra" atstovas G. Petrauskas. 

Patikinta, kad ,,Lietuvos geležinkeliai" netoleruoja ir netoleruos tokio elgesio.

,,Norime padėkoti jūsų skaitytojams, kurie pastebėjo ir pranešė apie simbolį, priskiriamą agresoriui", -teigė bendrovės atstovas.

Šalia tilto yra įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros, skirtos stebėti bei saugoti tilto rekonstrukciją. Jei paaiškės, kad jos užfiksavo tiltą apipaišiusį asmenį, bus kreiptasi į teisėsaugą.

Tiesa, portalą jonavoszinios.lt pasiekė ir kitų skaitytojų pastebėjimai, kad šis ženklas ant minėto pastato nupaišytas jau senų senovėje. Kaip ten bebūtų, panašu, kad jo čia nebeliks.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: