Šių metų kovo mėnesį vykęs Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos iniciatyva organizuotas Geriausio Jonavos rajono jaunimo projekto ar iniciatyvos 2019 m. konkursas  galutinai pasibaigė. Skelbiami nominacijų nusipelnę projektai!

POPULIARIAUSIAS tarp geriausių (I-ajame etape surinkęs daugiausiai "patiktukų" („Like")) projektas "Sėkmės (są)lyga" (LMS Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivalda).

GERIAUSIA IDĖJA – Komunikacijos projektas #zerowastetreciadienis (LMS Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivalda).

BENDRUOMENIŠKIAUSIAS projektas - „Mes visi įdomūs ir reikalingi" (VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras).

GERIAUSIAS JAUNIMO PROJEKTAS 2019 – Jaunimo projekto "Žvalgo mokinys" keliaujanti stovykla "LŠS100 ANP kitaip" (Jaunųjų turistų ir keliautojų būrys „Vedlys").

Į II-ąjį konkurso etapą patekusius projektus įvertino ir nominacijas skyrė Ukmergės rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba (2020 m. kovo 31 d. posėdžio protokolas Nr. (16.1.28.) J1-1).

Dėkojame už bendradarbiavimą!

Nominuoti projektai kasmet apdovanojami Metiniame jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų susitikime, tačiau susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, kuomet visi ekstremalioje situacijoje Lietuvoje ir pasaulyje norime išlikti saugūs ir sveiki, renginį atidedame geresniam laikui, bet pažadame, kad tikrai susitiksime ir apdovanosime vieni kitus!

O dabar be galo džiaugiamės ir didžiuojamės aktyviu Jonavos miesto ir rajono jaunimu, aktyvią veiklą vykdančiomis jaunimo organizacijomis, skatinančiomis ir organizuojančiomis jaunimo veiklas su jaunimu dirbančiomis organizacijomis bei visais kitais, neabejojančiais jaunimo veiklomis, padedančiais spręsti jų problemas, motyvuojančiais ir palaikančiais!

Mes nuoširdžiai tikime, kad Jonavos rajono savivaldybė buvo, yra ir bus atvira jaunimui!

Jonavos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos informacija

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: