Jonavos viešosios bibliotekos kiemelyje jau šeštus metus gyvuoja Knygų terasa – gamtos augalų apsuptyje jonaviečiai skaito ir neša knygų į kiaurą parą veikiančią knygų lentyną, dalyvauja renginiuose, žiūri spektaklius, koncertus, dalyvauja susitikimuose su rašytojais ir kitaip turiningai leidžia laisvalaikį. 


Lankytojų pamėgta terasa gyvuoja ne tik vasarą, bet ir atvėsus orams. Nuo 2017-ųjų biblioteka kviečia miesto bendruomenes, įstaigas bei visus norinčiuosius susiburti į rudenėjančią aplinką ir atskleisti kūrybiškumą konkurse „Moliūgų terasa“. Išradingumą čia gali parodyti kiekvienas!


Išpjaustytus, spalvintus, dekoruotus ar kitais būdais išdailintus moliūgus konkurso dalyviai atneša į biblioteką, tuomet rengiamas balsavimas Jonavos viešosios bibliotekos Facebook paskyroje ir gražiausių, išradingiausių darbų autoriai apdovanojami prizais.
Konkurso organizatoriai mielai kviečia griebti moliūgus ir išlaisvinti kūrybiškumą, nes įvertins visus, o pagrindinių prizų nugalėtojai bus net trys: jiems atiteks saldūs „Melisa studio“ ir jaukūs „Jonavos alpakos“ prizai.


Šiemet moliūgai bus priimami kitą savaitę – spalio 19–20 dienomis, tačiau bibliotekos darbuotojai pluša dar prieš prasidedant konkursui: ruošiasi raganiškai „Moliūgų terasos“ atidarymo šventei ir gamina šmaikščias, interaktyvias dekoracijas, neatpažįstamai pakeisiančias Knygų terasą. 


Paslaptinga, bet nepavojinga raganų puota vyks spalio 21 dieną, penktadienį, 10:30 val., o moliūgais papuošta ir stebuklingais kerais apipinta terasa veiks spalio 21–26 dienomis ir, žinoma, naktimis.


Daugiau informacijos apie konkursą galite ieškoti Jonavos viešosios bibliotekos Facebook paskyroje, rašyti el. paštu viesiejirysiai@jonbiblioteka.lt arba skambinti tel. (8 349) 53 261.

Jonavos viešosios bibliotekos informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: