Šeštadienį, kovo 13-ąją, gautas parnešimas apie degantį negyvenamą pastatą, esantį Šveicarijos sen., Šveicarijos k., Pergalės gatvėje.

Pranešimas apie gaisrą gautas apie 10 val.

Atvykus ugniagesiams dalis vieno aukšto, medinio, negyvenamo namo degė atvira liepsna.

Gaisro metu išdegė veranda (3x3 m), prieangis (3x3 m) ir viduje buvę namų apyvokos daiktai, nudegė ir nuardyta 15 m² stogo danga ir 2 m² perdangos. Aprūko likusi namo dalis (27 m²).

Šiuo metu negyvenamas namas priklauso Jonavos r. savivaldybei. Kilusio gaisro nuostolis nustatinėjamas.

Įtariamas padegimas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. (Turto sunaikinimas ar sugadinimas - tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.)

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: