„Swedbank“ suteikė 40 mln. eurų apyvartinių lėšų kreditą didžiausiai Baltijos šalyse azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintojai „Achemai“. 

  

„Pradėję bendradarbiauti su viena didžiausių šalies pramonės įmonių „Achema“, kuri turi reikšmingos įtakos visai šalies ekonomikai, norime jai padėti sėkmingai įveikti dabartines turbulencijas rinkoje ir užtikrinti pagrindą tvariam augimui ateityje“, – sako „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas. 

  

„Swedbank“ įsigilino į „Achemos“ veiklą ir užtikrino tokias finansavimo sąlygas, kurios padidina mūsų finansinį lankstumą ir suteikia papildomą įrankį tęsti suplanuotą veiklą“, – sako „Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas. 

  

„Achema“ savo produkciją eksportuoja į kelias dešimtis užsienio rinkų, o pagrindinės jos eksporto kryptys yra Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Belgija, Vokietija, Lenkija ir Skandinavijos šalys. Bendrovė yra didžiausias darbdavys Jonavos rajone – įmonėje dirba beveik 1300 darbuotojų, skelbiama ,,Swedbank" pranešime.

  

Per 2021 m. „Achema“ gavo daugiau kaip 590 mln. eurų pajamų, jos parduotos produkcijos kiekis sudarė apie 2,23 mln. tonų. 

,,Swedbank" inf. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: