Kaip pranešime skelbia Jonavos rajono savivaldybė, jos taryba ketvirtadienį pritarė savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus 2021 metų veiklos ataskaitoms. Šiuose dokumentuose apžvelgiami pagrindiniai praėjusiais metais vykdyti savivaldybės vadovų darbai ir projektai.

„2021-ieji Jonavoje, kaip ir visoje šalyje, buvo kupini iššūkių dėl užsitęsusios pandemijos ir jos valdymo. Virusas palietė ir savivaldybės darbą – laikantis griežtų saugumo reikalavimų, kartais teko ir duris užsirakinti, dirbti nuotoliniu būdu. Bet gyvenimas nebuvo sustojęs.

Pandemija nesutrukdė Jonavos rajone užbaigti ne vieną svarbų projektą, tęsti ir pradėti naujus darbus, kuriais nuosekliai siekiame įgyvendinti Jonavos viziją – tai miestas, kuriame patogu gyventi, dirbti, leisti laisvalaikį ir auginti vaikus“, - ataskaitos įžangoje sako rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Jo teigimu, Jonavos rajone pernai daug dėmesio buvo skiriama darnaus judumo planui, o vienas labiausiai matomų objektų – įspūdingos architektūros pėsčiųjų ir dviračių tiltas per Žeimių gatvę, kuris iš karto tapo darnaus judumo pavyzdžiu.

Ataskaitose primenama, kad 2021 metais Jonava įsigijo pirmąjį elektra varomą autobusą, daug investuota į kiemų tvarkymą, švietimo įstaigų atnaujinimą, aprūpinimą baldais, jaukius kabinetus.

Nepaisant COVID-19 susirgimų, nuotolinio darbo ir padidėjusio krūvio, visi klausimai savivaldybės administracijoje buvo sprendžiami operatyviai, visą ataskaitinį laikotarpį administracija nepertraukiamai vykdė savo funkcijas.

Nemažu iššūkiu administracijai tapo 2021 m. liepos mėn. pradžioje paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija dėl masinio užsieniečių antplūdžio. Administracijai teko rūpintis stovyklos Ruklos pabėgėlių centre aprūpinimu būtinomis paslaugomis.

Savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus ataskaitos rengiamos vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymu. Netrukus bus išleista ir visiems rajono gyventojams skirta Jonavos rajono savivaldybės veiklos ataskaita už praėjusius metus.

Mero Mindaugo Sinkevičiaus ataskaita ČIA ir ČIA.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Valdo Majausko veiklos ataskaita ČIA.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: