,,Noriu atkreipti dėmesį į tai, kad kyla problemų užsisakant tyrimus Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC). Užregistravau vaiką tyrimams, kurių reikia laukti beveik du mėnesius, belaukiant jų, prireikė ir kito tyrimo. Tam, kad galėčiau užsisakyti jį, turiu atšaukti pirmąjį. Tada vėl registruotis jam. Kas gaunasi? Iš naujo tenka ,,stoti į eilę". Tokia tvarka tikrai kelia daug nepatogumų. Nesuprantu, kodėl viskas turi vykti būtent taip. Čia nėra logikos", - savo problemą išdėstė į redakciją paskambinusi moteris.

Susisiekus su Jonavos PSPC paaiškinta, kad VšĮ Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centre užsiregistruoti gydytojo konsultacijai galima du mėnesius į priekį.

,,Jeigu pacientui reikia atlikti tyrimus, visi laboratoriniai tyrimai, turi būti užsakomi vieno apsilankymo metu. Atsiradus poreikiui papildomiems laboratoriniams tyrimams, jie negali būti užsakomi su jau paskirtų tyrimų data, nes to neleidžia padaryti e.sveikatos sistema. Todėl pacientas gauna kitą laiką laboratorinių tyrimų atlikimui", - teigia Jonavos PSPC.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: