Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 85:63 (20:11, 26:12, 22:24, 17:16) nepaliko vilčių Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) krepšininkams.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį svečiai dar laikėsi (11:14), tačiau per likusias pusantros minutės „CBet“ spurtavo 6:0 ir po Lachlano Andersono dvitaškio įgijo 9 taškų pranašumą (20:11).

Įspūdingą spurtą jonaviečiai užkūrė antrajame ketvirtyje. Aukštaūgių vedamas „CBet“ galingai spurtavo (24:6), o po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio pranašumas išaugo iki 25 taškų (44:19). Vos 23 taškus per pirmąją dalį praleidę Šeškaus auklėtiniai į rūbinę išėjo pirmaudami dvigubai.

Per antrąją mačo dalį stebuklų neįvyko: Jonavos klubas sugebėjo išlaikyti triuškinančią persvarą bei triumfavo (85:63).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kahlilas Thomasas, kuris per 16 minučių pelnė 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Po 11 taškų pridėjo Lachlanas Andersonas (7 atk. kam.) ir Evaldas Šaulys.