Trečiadienį sužaistose vienintelėse TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynėse Kauno LSU komanda savo aikštėje 3-0 (25:16, 25:23, 25:20) nugalėjo Jonavos „Aušrinės-KKSC“ ekipą.

Šeimininkėms 14 taškų pelnė Kamilė Kandrotaitė, 13 – Deimantė Barauskytė, po 5 – Laura Simanavičiūtė ir Stela Šigauskaitė. Jonavos klube rezultatyviausiai žaidė Irina Andrejeva (14 tšk.), Meda Michnevičiūtė ir Greta Mikoliūnaitė (po 5 tšk.).

„Manau, kad pergalę lėmė mūsų nusiteikimas rungtynėms ir didelis noras laimėti. Neišskirčiau pirmo seto, nes visi jie buvo sunkūs. Tiesiog pirmajame sete pas mus gal buvo, kaip minėjau, geresnis nusiteikimas ir noras laimėti. Vėliau Jonavos komanda įsižaidė ir rungtynės vyko taškas į tašką. Džiugu, kad susitikimą baigėme pergalingai“, - kalbėjo K. Kandrotaitė.

LSU tinklininkė džiaugiasi, kad nepaisant sudėtingos situacijos Lietuvoje, jos atstovaujama komanda turi galimybę dirbti treniruotėse ir gerinti formą.

„Treniruočių tikrai turime pakankamai, per jas dirbame sunkiai ir tobuliname tas vietas, kur yra spragų. Šiuo metu forma pas mus nėra labai ideali, yra dar kur dirbti, bes mes stengiamės. Žinoma, daug ką lemia mūsų pralaimėjimai. Buvome tikrai įkritusios į didelę duobę, bet džiugu, kad su šia pergale po truputį iš jos išlipame. Dabar norime dar daugiau pergalių“, - šypsojosi K. Kandrotaitė.

LSU tinklininkės atsirevanšavo varžovėms už nesėkmę pirmajame rate, kuomet Jonavoje „Aušrinė-KKSC“ pasiekė pergalę 3-0 (25:19, 31:29, 25:23).

Jonavos „Aušrinė-KKSC“ (7 tšk.) čempionate užima trečiąją vietą, o pirmąją pergalę iškovojusi LSU (3 tšk.) komanda lieka šešta.

„Pergalė mus įkvėpė judėti toliau, siekti aukštesnių vietų ir nepasiduoti, kad ir kiek pralaimėjimų turime praeityje“, - pridūrė K. Kandrotaitė.

Šios dvi komandos žaidė praėjusio sezono TOP SPORT Lietuvos čempionato ketvirtfinalyje. Tuomet abejas rungtynes laimėjo Jonavos „Aušrinė-KKSC“.

Artimiausios Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynės numatomos gruodžio 19 dieną.

Lietuvos Tinklinio Federacijos inf. 

Nuotr. - Eitvydas Kinaitis
 

Taip pat skaitykite: