Kaip yra žinoma, prasidedant ir baigiantis mokinių vasaros atostogoms, atitinkamai koreguojami ir Jonavos autobusų tvarkaraščiai: per atostogas autobusų reisų mažėja, atėjus mokslo metams – reisai atstatomi. Tačiau šiemet laukia dar daugiau reisų miesto maršrutuose.  

„Autobusų tvarkaraščiai kiekvienais metais atnaujinami. Tiesa, praėjusiais metais dalį tvarkaraščių Panoterių, Bukonių kryptimis koregavome, mokslo metų pabaigoje jie nebuvo sustabdyti – važiavo iki šiol. Bet dabar atsinaujina reisai Priešiogalėlės, Gaižiūnų, Naujasodžio kryptimis, autobusai, kurie važiavo iki Žeimių, nuo šiol vyks ir iki Pauliukų. Taip pat atsinaujina ir miesto maršrutai, kurie per mokinių atostogas buvo nutraukti“, - sako bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorius Otaras Urbonas.

Daugėja ir kitų miesto maršruto reisų  

„Jau birželio 1-ąją koreguotas 2-asis miesto maršrutas. Gavę gyventojų prašymus, šį maršrutą dažniname ir nuo rugsėjo 1 dienos jis važiuos ne penkis, o jau aštuonis reisus. Taip pat šis maršrutas atsiranda ir savaitgaliais – bus keturi reisai, bus susisiekimas ir su Plento g. esančiu prekybos centru, tuo pačiu ir Šveicarijos seniūnija. Šiek tiek koregavosi jo trasa – dalis šio maršruto važiuos ir Vasario 16-osios gatve. Šiuo maršrutu bus galima patekti į visas mokymo įstaigas ir grįžti namo, taip apjungiam visus miegamuosius mikrorajonus.

Daugėja 7-ojo miesto maršruto reisų – jie bus labiau  priderinti prie traukinių tvarkaraščių. Šiek tiek koreguojasi jo pradinė trasa – iš geležinkelio stoties septintas maršrutas dar prieš tai nuveš į autobusų stotį. Tikime, kad tai bus patogu tiems, kuriems reikia tęsti  kelionę priemiestiniais maršrutais“, - sako įmonės direktorius bei priduria, jog nuolaidų sistema pagal lengvatų įstatymą, ypač moksleiviams, itin naudinga – miesto maršrutais, mėnesinis bilietas moksleiviams kainuoja tik 5 eurus. (Vienkartinis bilietas moksleiviams su 50 proc. nuolaida, mėnesinis - su 80 proc. nuolaida.)

Juolab, akcentuoja Otaras Urbonas, kad naudojantis mobiliąja programėle „Jonava E-Bus“, nuolatiniai bilietai tampa automatiniai.

„Pasirinkus programėlėje priklausančią nuolaidą ir pravažiavus apmokėtą sumą, iki mėnesio pabaigos autobusais galima vykti nemokamai. Turime ne vieną tokį pavyzdį, kuomet keleivis važiuoja dažniau ir maždaug nuo mėnesio 20 dienos iki kito mėnesio pirmos dienos važinėja nemokamai. Programėlė veikia ir iki Kalniečių poliklinikos, iki Kauno autobusų stoties, iki Ruklos, ir esam pastebėję, kad priemiesčio maršrutuose programėle naudojamasi dažniau, nei mieste. Be to, į mokslo metus grįžta studentai, todėl tikimės dar intensyvesnio  „Jonava E-Bus“ naudojimo“, - sako O. Urbanas.

Bendrovės „Jonavos autobusai“ direktorius, dalindamasis informacija apie pokyčius maršrutuose teigia, kad nepaisant kylančių energijos ir kuro kainų, autobusų bilietų kainos kol kas nebus didinamos.

Autobusų tvarkaraščiai:

Nr. 2 darbo dienomis nuo 2022-09-01

Nr. 2 šeštadieniais nuo 2022-09-01

Nr. 7 darbo dienomis nuo 2022-09-01

Nr. 7 šeštadieniais nuo 2022-09-01

Nr. 7 sekmadieniais nuo 2022-09-01

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: