Kaip buvo minėta ankstesniame pranešime, įmonės technologai priėmė sprendimą kuo dažniau keisti eksploatuojamus gręžinius paros bėgyje. Skubos tvarka buvo pradėtas eksploatuoti užkonservuotas gręžinys, nes vienas iš gręžinių nebuvo tinkamas naudoti.

Dėl tinkamos rotacijos ir vandens tiekimo patikimumo užtikrinimo, šiuo metu ieškoma dar dviejų užkonservuotų gręžinių, kuriuos būtų galima pradėti eksploatuoti. Tik atlikus vandens tyrimus iš planuojamų naudoti užkonservuotų gręžinių, bus aišku, ar šiuos gręžinius galima atgaivinti.  Tuomet, gręžiniuose sumontavus elektrotechninius įrenginius bei renovavus vamzdynus, bus sudaryta galimybė šiuos gręžinius pradėti eksploatuoti.

Į pagalbą bus kviečiami hidrogeologai, kurie įvertins esamų gręžinių būklę. Dėl Covid-o  ir oro sąlygų bei įmonių užimtumo, operatyviai atlikti suplanuotų veiksmų nėra galimybės. Preliminariai viliamės, kad šiuos darbus hidrogeologai galės atlikti kovo - balandžio mėn. Šiuo metu ruošiami bei derinami sutarties pasirašymui būtini dokumentai.

Tęsiami Jonavos miesto vandens gerinimo įrenginių filtrų plovimo bei dezinfekavimo darbai mažomis dozėmis įterpiant natrio hipochlorito tirpalą į vandens gerinimo technologinį procesą. 

SVARBU: dėl informavimo apie vandens kokybę

UAB „Jonavos vandenys“  kiekvienos savaitės pradžioje ima vandens mėginius iš tam tikslui skirtų vietų ir kokybės rezultatus skelbia viešoje erdvėje. Bet šiose vietose paimtų mėginių rezultatai neatspindi viso miesto situacijos. Įmonė prašo gyventojų informuoti apie prastos kokybės (pasikeitusi spalva, stiprus kvapas ir pan.) tiekiamą vandenį. Būtų labai gerai, kad nurodytumėte gatvę ir namo numerį, jei turite,  prikabintumėte vaizdo medžiagą, datą ir laiką bei sudarytumėte galimybę su Jumis susisiekti.

Mus informuokite:  el. paštu: administracija@jonavosvandenys.lt , tel. Nr.: 8-349-52904

UAB "Jonavos vandenys" inf. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: