Kaip žinia, nevyriausybinė organizacija VŠĮ ,,Mes darom“ inicijuoja ilgametę nacionalinę aplinkosauginę akciją Darom‘22, kuri  šiemet vyks balandžio 23 d. O Jonavos r. socialinių paslaugų (SPC) centras savo švarinimosi akciją surengė jau šiandien, balandžio 22-ąją, prie kurios jungėsi ne tik centro bendruomenė, bet ir ukrainiečiai, kurie lauks jūsų šeštadienį ir kitame renginyje.  

„Šiandien jungiamės prie bendros akcijos „Darom“ ir kartu su savo bendruomene – vaikais, mamytėmis, tikslinių grupių atstovais, taip pat nariais iš bendrijos „Viltis“ bei mūsų globojamais ukrainiečiais – nutarėme pasiruošti pavasariui, kuriam ruošiantis bei puošiantis gražiomis spalvomis, reikia atsikratyti šiukšlių. Akciją Darom pradėjom tiek Jonavos padalinyje, tiek kaimo seniūnijose esančiuose padaliniuose“, - pasakoja SPC direktorė Valentina Demidenko.

Kaip teigia SPC direktorė, po švarinimosi ir šiukšlių atsikratymo laukia kitas, ne ką mažiau svarbus darbas – bus kuriamas naujas gėlynas.

„Ieškojom, kokią teritoriją galime dar labiau pagražinti, kad džiugintų ir mūsų bendruomenę, ir praeivius. Rimkuose turėdami socialinės reklamos lauko stendą, kuris kalba apie kilnią vaikų globos šeimoje misiją, nusprendėm, kad ten bus pasodintos gėlės naujai formuojamame gėlyne“, - planais džiaugėsi V. Demidenko bei prašo ateityje tausoti tą grožį, kurį planuojama sukurti.

Susikūrusi aktyvi ukrainiečių savitarpio paramos grupė ir Jonavos SPC kviečia šį šeštadienį prisijungti prie akcijos skirtos Ukrainos karo pabėgėliams paremti.

Balandžio  23 -ąją, 12 val., Chemikų g. 136, Jonavos SPC salėję vyks paramos renginys, kurio metu girdėsime ukrainietiškas dainas, matysime mažųjų ukrainiečių pasirodymą, ragausime ukrainietiškų barščių. Visų atvykusiųjų prašoma paaukoti bent kiek lėšų, kurios bus skirtos karo pabėgėliams.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: