Vakar, birželio 20-osios rytą, apie 10.15 val., Kauno rajone patruliavę pareigūnai gavo pranešimą apie Kauno r., Domeikavos k., eismo įvykį sukėlusį ir iš vietos pasišalinusį automobilį „Skoda Octavia“. Į įvykio vietą nuvykusius pareigūnus pasitikusi moteris nurodė, kad nuo kelio nuvažiavusi ir kelio ženklą kliudžiusi vairuotoja šiuo metu yra netoliese esančiame prekybos centre. Netrukus buvo sulaikyta „Skoda Octavia“ vairuotoja (gim. 1969 m.), rastas ir jos vairuotas automobilis. Moteriai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,78 prom.

Trečiadienį, birželio 16 d., taip pat savaitgalį, birželio 18–19 d., Kauno mieste ir rajone Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė policines priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolei bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 4,1 tūkst. transporto priemonių, buvo išaiškinti 7 neblaivūs vairuotojai (visiems jiems nustatytas lengvas girtumas, tarp jų ir sunkvežimio vairuotojas), dar tiek pat vairuotojų vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės. Vienas jų – motociklo vairuotojas (gim. 1978 m.), vairavęs šią transporto priemonę, kai teisės vairuoti nėra įgijęs. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už šį KET pažeidimą vyras Kauno apskr. VPK pareigūnams davė 100 eurų kyšį. Dėl bandymo papirkti policijos pareigūnas pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dar vienas motociklininkas (gim. 1989 m.) policijos pareigūnams pateikė padirbtą vairuotojo pažymėjimą – dėl disponavimo suklastotu dokumentu motociklininkui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 14 neblaivių vairuotojų ir 10 dviratininkų.

Vienam dviratininkui (gim. 1987 m.) nustatytas didžiausias neblaivumo laipsnis per visą savaitę, kai birželio 16 d. apie 17.10 val. Jonavos r., Upninkų k., neblaivus vairuodamas dviratį buvo sustabdytas policijos pareigūnų. Dviratininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,11 prom. Taip pat nustatyta ir 16 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki birželio mėnesio pabaigos – 14), dar 278 sužeisti (pernai – 279). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

 

Kauno apskr. VPK informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: