Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, antradienio vakarą ugniagesiams gelbėtojams teko iš pusnies traukti Greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobilį.

Vasario 9 d., apie 18 val. pranešta, kad Užusalių sen., Svilonių k. reikalinga pagalba ištraukti užklimpusį GMP automobilį.

Atvykus gelbėtojams, greitosios automobilis buvo užklimpęs sniege, o norint privažiuoti prie jo teko nupjauti kelias medžių šakas. Buksyravimo lynu medikų automobilis išvilktas iki pravažiuojamos kelio dangos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas skelbia, kad be gaisrų gesinimo ugniagesiai per šių metų sausio mėnesį visoje šalyje atliko ir 1535 gelbėjimo darbus. Palyginti su praėjusių metų sausio mėnesiu, kai buvo atlikti 858 gelbėjimo darbai, šiemet jų atlikta 78,9 proc. daugiau. Ugniagesiai gelbėtojai 985 kartus teikė pagalbą gyventojams buityje (231,7 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį), iš jų 754 darbai –  techninė pagalba: nuo sniego ar vėjo nugriuvusių medžių, nukritusių šakų šalinimas, užklimpusių automobilių ištraukimas ir kt. 327 kartus talkino kitoms specialiosioms tarnyboms, iš jų 169 darbai – pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

         

Asociatyvi archyvo nuotr.                      

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: