„Iš pradžių bus sunku, bet įsibėgėsime“, – sezono išvakarėse sako Virginijus Šeškus. „BC Jonava“ dar nebaigė komandos komplektacijos darbų, tačiau draugišką „Mero taurės“ turnyrą treneris pasitinka pozityviai: jėgų pasitikrinimas komandai į naudą.

Prie treniruotėse Jonavoje plušančių buvusių LKL žaidėjų Giedriaus Staniulio, Igno Labučio, Gedimino Žalalio, Dariaus Tarvydo šią savaitę prisijungė ir veteranai Tomas Delininkaitis bei Laimonas Kisielius, tačiau neaišku, ar visi šie krepšininkai liks klube.  

„BC Jonava“ ketvirtadienį ir penktadienį varžysis „Mero taurės“ turnyre, kuriame taip pat žais Vilkaviškio „Perlas“, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ir  Šakių „Vytis“. Šeimininkai jonaviečiai pusfinalyje susitiks su „Perlo“ komanda.

„Tikro komandos vaizdo turnyre dar nematysime. Susižaidimo stoką bandysime kompensuoti patirtimi, namų darbų, galima sakyti, dar nesame pasidarę. Tam bent mėnesio reikia. Bet turnyras mums labai į naudą – leis pajusti žaidimą“, – teigia V.Šeškus. 

Treneris prasitarė, kad dar dairosi įžaidėjo, greičiausiai – užsieniečio. „Mūsų didžiausia problema – pirmas numeris. Niekaip nerandame, greičiausiai teks į užsienį žiūrėti. Kai renki tokią komandą, norisi, kad ir užsienietis būtų panašaus lygio“, – sako V.Šeškus.

Patyręs treneris nesibaimina, kad kiti NKL favoritai galbūt turės geresnes starto pozicijas – Jonavos tikslai bet kuriuo atveju lieka aukšti:

„Dėl vėlyvos komplektacijos iš pradžių bus sunku, bet įsibėgėsime. Šakiai, Marijampolė, Telšiai išlaikė komandų branduolius, o tai žaidimui, ypač sezono pradžioje, daug duoda. Bet mūsų pirminis uždavinys visiems aiškus – patekti į NKL ketvertuką. O ketvertuke stengtis užimti pirmą vietą“.

„Aišku, lengva nebus. Kai pasisakai, kad ateini laimėti, varžovai visai kitaip prieš tave žaidžia – kaip prieš stiprią komandą, prieš kurią nereikia motyvuoti. Kaip ir žaidžiant prieš „Žalgirį“.

Pasak „BC Jonava“ trenerio, NKL visuomet buvo lyga, kurioje netikėtumų daugiau nei tikėtų rezultatų: „Kaip ir LKL šiais metais. Septynis mėnesius niekas nežaidė, tad, pažiūrėkite, kiek netikėtų rezultatų. Arba Karaliaus Mindaugo taurėje. Negali sakyti, kad nusiteikimo nėra – tiesiog pertrauka daug ką koreguoja. O ypač kai surenki naują komandą“.

 „Mero taurės“ turnyro Jonavoje tvarkaraštis:

Spalio 8 d. (ketvirtadienis)

15:00 val. Jonavos „BC Jonava“ – Vilkaviškio „Perlas“

17:00 val. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ – Šakių „Vytis“

Spalio 9 d. (penktadienis)

15:00 val. mažasis finalas

17:00 val. didysis finalas

Įėjimas nemokamas. Žiūrovų prašoma dėvėti apsaugines kaukes viso renginio metu, tribūnose atsisėsti paliekant laisvą vietą tarp kitų žiūrovų bei dezinfekuoti rankas (arenoje bus įrengtos talpos su dezinfekciniu skysčiu).

,,BC Jonava" inf.

Taip pat skaitykite: