Jau rytoj prasideda „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynės, o pirmasis mūsų varžovas prieš kelias savaites įveiktas Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ klubas. Prieš laukiantį susitikimą pakalbinome į Jonavą sugrįžusį trenerio asistentą – Virginijų Sirvydį.

Nuo jūsų sugrįžimo į Jonavą prabėgo du mėnesiai, kokie įspūdžiai apie komandos kolektyvą iš vidaus bei darbą su Virginijumi Šeškumi?

Mes su Virgiu esame jau nuo senai pažįstami, pradžioje tikrai reikėjo laiko, jog priprastume vieni prie kitų sprendžiant taktinius niuansus. Tai yra normalus procesas naujai besilipdančiose komandose, bet, panašu, jog tiek mes, treneriai, tiek žaidėjai, tiek aptarnaujantis personalas puikiai vienas kitą suprantame bei vieni kitus papildome.

Praėjusi savaitė jūsų sūnui Deividui už Atlanto nebuvo pati lengviausia, ar teko kalbėtis apie susiklosčiusią situaciją su juo?

Lietuvoje yra visai kitas požiūris į atleidimo situaciją nei JAV. Kaip žinote, NBA yra verslas ir klubai maino žaidėjus, juos atleidinėja ir tai nėra toks baisus procesas kaip Europoje.

Deividas žinojo kur vyksta bei kas gali nutikti už Atlanto. Šią vasarą jis atmetė kelis labai gerus pasiūlymus iš Europoje labai stipriai atrodančių komandų ir nusprendė pasilikti už Atlanto bei kabintis už savojo šanso ten. Reikia nepamiršti, jog praėjusį sezoną Deividas daugiau rungtyniavo po kelių metų pertraukos, tad jam viskas prieš akis, o aš jo sprendimus visada palaikysiu.

Po tokios puikios sezono pradžios kiek svarbu, jog komanda neatsipalaiduotų bei nepamestų galvų prieš tokią sunkią dvigubą savaitę namuose?

Tikrai bus nelengva, nes reikės daug fizinių jėgų, o mes turėsime tinkamai paskirstyti krūvius bei užtikrinti, jog visų mintys galvose bei nusiteikimas yra vienodas. Aš nemanau, jog mūsų komandos žaidėjai gali atsipalaiduoti ar sužvaigždėti po kelių didesnių pergalių, nes šioje komandoje surinkti geri vyrai, kurie turi kovotojų mentalitetą.

Kėdainiškių ekipą prieš kiek daugiau nei dvi savaitės įveikėme „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Kiek sunku tai bus padaryti „Citadele-KMT“ starte bei kas bus esminiai faktoriai lemsiantys nugalėtojus rytojaus dvikovoje?

Jiems tai bus labai sunkios rungtynės, nes jie dar vakar rungtyniavo „Betsafe-LKL“ čempionate su Šiaulių ekipa. Po pergalės prieš Vilniaus „Rytą“ mes turėjome laiko viską apsidėlioti bei, manau, būsime tinkamai pasiruošę šioms rungtynėms. Psichologija bei tinkamas nusiteikimas bus svarbus faktorius šiose eilinėse rungtynėse, kurias privalome laimėti.

Pirmosios „Citadele-KMT“ grupių etapo rungtynės su „Nevėžiu-Optibet“ Jonavoje jau rytoj 18:30!

Bilietus platina - Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: https://bit.ly/3Cx68Ib

Klubas nori paraginti nusipirkti bilietus internetu iš anksto. Taip išvengsite ilgų eilių prie kasų rungtynių dieną!

Nuotrauka: Lukas Balandis

Sporto klubo info. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: