Vasario 20 d., pirmadienį, esant gana sudėtingoms eismo sąlygoms visoje šalyje netrūko avarijų, susidūrimų bei kitų incidentų dėl slidžios kelio dangos. Jonavos rajone panašių situacijų taipogi nestigo.

Pirmadienio vakarą, apie 18 val., Užusalių sen., Turžėnų k.  automobilis "VW Passat" nuvažiavo nuo kelio, pirminiais duomenimis, dėl slidžios kelio dangos. Atvykus policijos pareigūnams pasikviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, kad ištrauktų nuvažiavusį nuo kelio lengvąjį automobilį.

Slidi kelio danga padarė „meškos paslaugą“ ir gelbėtojams.  Užusalių ugniagesiai, važiavę traukti „VW Passat“,  dėl slidaus kelio vyko saugiu greičiu, tačiau ir patys nuslydo nuo kelio. Užusalių autocisterną iš griovio traukė atvykę Jonavos ugniagesiai. Ištraukus nuslydusius nelaimėlius, pakeliui pastebėtas dar vienas automobilis, taip pat nulėkęs nuo kelio, kuris taip pat ištrauktas.

Kaip informuoja Kauno AVPK, vakar, pirminiais duomenimis, dėl sudėtingų oro sąlygų ir slidžios kelio dangos, įvairiose Jonavos apskrities keliuose (Plento g., Basanavičiaus g., Šveicarijos k.) lengvųjų ir sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai nesuvaldė vairuojamų transporto priemonių nuvažiavo nuo kelio, kliudė kelio atitvarus.

Laimei, visais atvejais, sužeistų žmonių nebuvo.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: