Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) savo sprendimais įmonėms pakeitė, atsisakė pakeisti ir panaikino prekybos suskystintomis naftos dujomis bei prekybos nefasuotais naftos produktais leidimus. VERT pranešime minima itin daug pažeidimų gamyboje daranti Jonavos rajone veikianti naftos perdirbimo įmonė UAB „JUMPS“. (Plačiau apie pažeidimus ČIA ir ČIA). 

Kaip buvo skelbiama anksčiau, VERT bendrovei 2020 m. rugsėjo 25 d. buvo sustabdžiusi leidimo verstis didmenine prekyba naftos produktais galiojimą ir įpareigojo per 10 darbo dienų pateikti prievolių įvykdymo užtikrinimą patvirtinančius dokumentus. Tų pačių metų spalio 15 dieną įmonei toliau leista vykdyti didmeninę prekybą naftos produktais, nes bendrovė VMI pateikė prievolių įvykdymą užtikrinantį dokumentą.

2020 metų gruodžio 30 dieną VERT vėl sustabdė UAB „JUMPS" leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais galiojimą dėl mokestinių nepriemokų ir (ar) pradelstų įsipareigojimų valstybės biudžetui, savivaldybių biudžetams ir (ar) fondams).

Kaip vasario 19 d. skelbia VERT, UAB „JUMPS" panaikintas leidimo verstis didmenine prekyba nefasuotais naftos produktais galiojimas, dėl mokestinių nepriemokų ir (ar) pradelstų įsipareigojimų valstybės biudžetui, savivaldybių biudžetams ir (ar) fondams, į kuriuos mokamus mokesčius administruoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

 

Parengta pagal VERT duomenis

Archyvo nuotr.

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: