Siekiant optimizuoti savivaldybės švietimo įstaigų tinklą ir racionaliau panaudoti įstaigų valdymo ir aplinkos lėšas, dvidešimtajame balandžio mėnesio tarybos posėdyje nuspręsta sutikti reorganizuoti biudžetinę įstaigą Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centrą, prijungiant jį prie biudžetinės įstaigos Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos kaip Suaugusiųjų mokymo skyrių.

Šiandien skelbiamas Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro reorganizavimo sąlygų aprašas.

Kaip rašoma reorganizavimo sąlygų apraše, po reorganizavimo Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras baigs veiklą kaip juridinis asmuo, bus išregistruotas iš Juridinių asmenų registro ir taps Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos struktūriniu padaliniu – Suaugusiųjų mokymo skyriumi.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro pareigas perima nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.

Po reorganizavimo veiksiančios biudžetinės įstaigos – Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos – savininko teises ir pareigas įgyvendins Jonavos rajono savivaldybės taryba.

Kaip yra skelbta anksčiau, šis sprendimas turi galimas neigiamas pasekmes - dalis Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro darbuotojų gali netekti darbo.

Su Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro reorganizavimo sąlygų aprašu galite susipažinti ČIA.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: