Sausio 11-ąją Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtas Jonavos rajono savivaldybės konkursas šeimynos pastato statybos darbams atlikti. 

Kaip skelbiama konkurso dokumentuose, pirkimo objektas – šeimynos pastato, adresu: Panerių g. 7, Jonava, naujos statybos darbų atlikimas, išpildomosios geodezinės kontrolinės nuotraukos, kadastrinės bylos, energinio naudingumo sertifikato ir visos reikalingos techninės dokumentacijos parengimas ir pateikimas statybos užbaigimo komisijai (kad būtų surašytas Statybos užbaigimo dokumentas) (toliau – Darbai). Tik preliminarios (sustambintos) darbų apimtys: 1. Sklypo plotas – apie 1089 m2; 2. Pastato paskirtis – gyvenamoji; 3. Pastato bendrasis plotas – apie 185,22 m2; 4. Pastato tūris – apie 925 m3; 5. Aukštų skaičius – 1; 6. Pastato aukštis – apie 5,56 m; 7. Energinio naudingumo klasė – A++; 8. Šildymo tipas – centralizuoti tinklai; 9. Vandens ir nuotekų tinklai – centralizuoti. Pastaba. Nurodytos tik preliminarios perkamų darbų apimtys. Visi darbai ir jų kiekiai/apimtys nurodyti techniniame darbo projekte.

Numatyta bendra vertė be PVM: 295800.00  EUR. Pirkimas yra susijęs su Europos Sąjungos finansuojamu projektu. Projekto identifikacijos duomenys: „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ Nr. 08.1.1-CPVA-V-427-04-0004.

Vokai su pasiūlymais bus atplėšti sausio 24-ąją (Su visais pirkimo dokumentais galite susipažinti čia).

Tiesa, tai jau ne pirmasis pirkimas šiam projektui - jų jau yra buvę 6, tačiau statytojų neatsiradus, paskelbtas dar vienas.  

Primename, kad vietoje, kur ketinama statyti aptartą pastatą, stovėjo apleistas namas. Savivaldybei nepardavus šio nekilnojamojo turto, nuspręsta seną, medinį, 6 butų pastatą nugriauti ir jo vietoje statyti naują, vieno buto gyvenamąjį namą. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Archyvo nuotrauka. Joje - senasis pastatas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: