Portalo jonavoszinios.lt skaitytojas Vilius teiraujasi dėl dviračių tako Laukagalių gatvėje. Jonavietis, palyginęs kitą dviračių taką, teigia, kad minimame take taipogi turėtų būti apšvietimas.  

"Norėčiau sužinoti, kodėl Laukagalių gatvėje esančiame dviračių ir pėsčiųjų take neįrengtas apšvietimas? Ar neplanuojama jo įrengti? Nes dviračių takas, vedantis link Achemos, kitame Neries krante, apšviestas", - rašo Vilius.

Vilties, kad Laukagalių g. esančio tako apšvietimas bus įrengtas – yra.

„Šių metų rajono biudžete lėšų Laukagalių g. tako apšvietimui nėra suplanuota. Jonavos rajono savivaldybės administracija labai norėtų, kad visos miesto ir rajono gatvės būtų apšviestos, bet pagal turimą finansavimą ir gyventojų skaičių (gatvės ar tako intensyvumą) yra sudaroma eilė, kur pirmiausiai įrengiamas apšvietimas. 2021 metais Jonavos miesto seniūnija planuoja prašyti biudžete numatyti finansavimą Laukagalių g. tako apšvietimui“,- teigia Jonavos r. savivaldybės Atsakymų į užklausas ir informavimo tarnautojas Evaldas Utyra

2015 metais bendrovė „Achema“ į dviračių tako renovaciją investavo daugiau nei 210 tūkst. eurų. Tais metais bendrovė minėjo savo veiklos 50-metį – atnaujintas dviračių takas buvo dovana miestui.

Nuotraukų galerijoje – akimirkos iš dviračių tako atidarymo

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: