Apie komandos nuotaikas, rezervus bei artėjančią sekmadienio dvikovą pakalbinome komandos vyriausiąjį trenerį Virginijų Šeškų.

- Treneri, panašu, kad rinktinių pertrauka gerokai išbalansavo mūsų komandą. Kaip manote kodėl taip nutiko ir ką svarbiausia dabar pataisyti? 

- Aš galvoju, jog su Šiaulių komanda nebuvo tokios prastos rungtynės gynyboje, kiek jos buvo prastos puolime. Mūsų komandos pagrindinis įžaidėjas Lecomte sausio ir vasario mėnesiais demonstravo nuostabią sportinę formą, o per rinktinių pertrauką negavo poilsio, nes atstovavo Belgijos rinktinę, kurioje taip pat žaidė didelį minučių kiekį. Atrodo, kad kartais jis yra šiek tiek pervargęs, bet viskas yra logiškai paaiškinama, o mūsų komandos žaidime labai daug priklauso nuo įžaidėjų.  Mums dabar po kelių pralaimėjimų svarbiausia pataisyti žaidėjų nuotaikas. 

- Po sekmadienio rungtynių su Šiauliais nemažai kalbėjote apie pramestus laisvus metimus. Paprastai jūsų komandos garsėdavo kaip tritaškius mesti mėgstančios komandos, o šiemet jonaviečiai vos 9-oje vietoje pagal tritaškių taiklumą. Kaip manote kodėl tie metimai šiemet nekrenta? 

- Mūsų komandoje išskirčiau galbūt tik Evaldą Šaulį, kuris atakuoja beveik 40% taiklumu, bet ir jam sekmadienio rungtynėse fatališkai nesisekė. Bandant visus tuos metimus pateisinti, tai atrodo galbūt nuovargio padarinys, bet kita vertus, tie metimai nekrito ir pirmoje rungtynių pusėje, kai visų kojos dar buvo šviežios. 

- Kurie žaidėjai treniruotėse atrodo geriau nei rungtynėse? Kurių žaidėjų proveržio laukiate labiausiai? 

- Visi matėme, kad Kozys ir Ramanauskas šiame sezone turėjo tikrai gerų atkarpų. Pirmiausia norisi iš jaunimo to stabilesnio gero žaidimo, jie tikrai gali rungtyniauti dar geriau. Manau, reikia paminėti ir Evaldą Šaulį, nes iki tos nelemtos traumos jis tikrai labai gerai rungtyniavo ir rinko solidžius skaičius. Manau, jog šie krepšininkai ir būtų pagrindinis mūsų rezervas.

- Ar sekmadienį įmanoma mesti rimtesnį iššūkį 13-ą pergalių iš eilės „Betsafe-LKL“ iškovojusiam Kauno „Žalgiriui“? 

- Reikia žiūrėti kokią komandą turėsime rungtynių dieną, prieš Šiaulius realiai septyniese rungtyniavome. Juan‘as demonstruoja nuostabią formą, bet vis tiek mums rotacijoje dar trūksta K. Thomas‘o. Reikės eiti ir kautis, bet dabar svarbiausia pataisyti komandos nuotaikos ir išsilaižyti mikro traumas. 

*** 

10 pergalių „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojusi Jonavos „CBet“ žengia 6-oje vietoje. Virginijaus Šeškaus kariaunos laukia labai sunki kovo mėnesio pabaiga, o artimiausios jonaviečių rungtynės namuose (kovo 20 d.) su Vilniaus „Ryto“ krepšininkais.

Bilietus į kito sekmadienio susitikimą galite įsigyti Ticketmarket.lt internetinėje svetainėje, arba paspaudę nuorodą čia: bit.ly/3Cz2xcn 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: