Dėl pirmadienio (šių metų spalio 31 d.) vakarą įvykusios tragedijos, kurios metu vienas asmuo buvo nužudytas, kitas – sužeistas, o įtariamasis, manoma, nusižudė, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl nužudymo bei nesunkaus sveikatos sutrikdymo, taip pat dėl įtariamojo mirties priežasties nustatymo, skelbia Prokuratūra
 
Ikiteisminį tyrimą atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai. 
 
Bylos duomenimis, pirmadienio pavakarę Kaune, Lakūnų pl., lengvajam automobiliui išvažiuojant iš gyvenamojo namo kiemo, prie automobilio pribėgo įtariamasis E. D. ir pradėjo šaudyti į vairuotoją – krūtinės bei kaklo sritis. Viena iš kulkų pataikė į keleivio vietoje sėdėjusios įtariamojo pamotės J. D. ranką. Ji po įvykio buvo išvežta į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių. Pavojus moters gyvybei negresia. 
 
Šiuo metu intensyviai atliekami visi būtini ikiteisminio tyrimo ir proceso veiksmai, vykdomos nukentėjusiosios, liudytojų, kitų asmenų, galinčių suteikti tyrimui reikšmingų duomenų, apklausos, renkama visa kita tyrimui svarbi informacija. Pagrindinis tiriamas motyvas, dėl ko galėjo būti įvykdytas kraupus nusikaltimas – šeimyniniai nesutarimai dėl turtinių palikimų.
 
Tyrimo metu nustatyta, kad įtariamojo E. D. naudotas pistoletas „Glock“ buvo laikomas nelegaliai. Taip pat turimi pirminiai duomenys rodo, kad įtariamasis turėjo psichikos ligų. Netoli įvykio vietos paliktame įtariamojo automobilyje buvo rasta daug įvairių daiktų, kas patvirtino tyrimo metu gautus duomenis, jog E.D. paskutiniu metu gyveno automobilyje. Įtariamasis jau iš anksčiau žinomas teisėsaugai, daugiausiai – dėl vagysčių. 
Prokuratūros info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: