Jonavoje, Joninių slėnyje, įrengus profesionaliai suprojektuotą kalnų dviračių parką, ne vienas žiemos pramogų gerbėjas sunerimo dėl slidinėjimo centro ateities - portalo jonavoszinios.lt redakciją dar vasarą pasiekė klausimai, ar pastarojo veikla bus tęsiama?

Visgi, šiandien jau galima teigti, kad jei slidinėjimui kas ir trukdys, tai ne dviračių trasos - anot Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (JKKSC) direktorės pavaduotojo ūkio ir bendriesiems reikalams Vidmanto Šidlausko, esant palankioms oro sąlygoms, slidininkai Jonavoje bus laukiami nuo gruodžio mėnesio.

Apie slidinėjimo centro veiklos tęsimą liudija ir Centriniame viešųjų pirkimų portale paskelbtas viešųjų pirkimų konkursas slidinėjimo centro operatoriaus paslaugai atlikti.

Jame  nurodoma, kad konkurso laimėtojas turės atlikti paruošiamuosius darbus prieš paleidžiant trasą, aptarnauti lankytojus trasos veikimo laikotarpiu (veikiant keltuvams). Konkurso sąlygose numatyti ir keltuvo kontroliniai profilaktiniai paleidimai bei galima prastova, esant nepalankioms oro sąlygoms ar kitoms nuo tiekėjo nepriklausančioms priežastims (su visais konkurso dokumentais susipažinti galite čia. )

Tiekėjų pasiūlymai neturi viršyti 213000,00 (du šimtai trylika tūkstančių) Eur be PVM lėšų sumos.

Praėjusius du metus šią paslaugą slidinėjimo centrui teikė UAB ,,Jonavos paslaugos", tačiau sutartis su bendrove baigėsi. Tas ir lėmė naujo konkurso skelbimo poreikį.

Vertėtų prisiminti ir tai, kad pernai Lietuvos slidinėjimo centrų veiklą ribojo karantinas - jiems veikti buvo leista tik nuo vasario 2-osios dienos. Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: