Paskutinį vasario mėnesio savaitgalį Jonavos rajono diskgolfo parkuose prasidės jubiliejinis 10-asis Lietuvos žiemos diskgolfo čempionatas. 

Čempionato organizatoriai džiaugiasi rekordiniu dalyvių skaičiumi – dvi dienas truksiančiose varžybose žada dalyvauti net 180 žaidėjų. Tai didžiausias žaidėjų skaičius tokio tipo čempionate Lietuvos istorijoje. 

Taip pat džiugu, jog tarp šių dalyvių bus ne tik lietuvių, bet ir diskgolfo žaidėjų iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Rekordiškai gausus čempionatas vyks Pušyno ir Survilų sodybos diskgolfo parkuose Jonavos rajone. 

Žiemos čempionate bus gausu ir įvairių divizionų žaidėjams. Be įprastų atviro (MPO), moterų (FPO), jaunimo (MJ18) vyks ir vyrų bei moterų virš 40 m. (MP40, FP40), vyrų virš 50 metų (MP50) bei mėgėjų (MA4) divizionų varžybos. 

Šis čempionatas žymi diskgolfo sezono pradžią. Lietuvos diskgolfo federacija 2024 metams yra suplanavusi 7 taurės etapus, taip pat šiemet vyks Lietuvos diskgolfo čempionatas (Panevėžyje), Lietuvos diskgolfo mėgėjų čempionatas (Domeikavoje), Lietuvos diskgolfo dvejetų ir komandinis čempionatai (abu Molėtuose). 

Lietuvos diskgolfo federacijos informacija 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: