Siekdami užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį penktadienį bankas atliks planinius IT sistemų profilaktikos darbus.

Naktį iš vasario 10 į 11 d. maždaug nuo 4.00 iki 8.00 val. ryto neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, o nuo 4.00 iki 4.45 val. ryto nebus galima naudotis SEB banko mokėjimo kortelėmis. 

Nuo 4.00 iki 8.00 val. ryto neveiks SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė, nebus galima atsiskaityti kai kuriose e. parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti interneto banke.

Nuo 4.00 iki 4.45 val. ryto klientai negalės atsiskaityti SEB mokėjimo kortelėmis internetu ir fizinėse parduotuvėse, taip pat negalės naudotis bankomatais. Jei klientai naudosis kito banko mokėjimo kortelėmis, jie negalės atsiskaityti vietose, kurios naudoja SEB mokėjimo kortelių skaitytuvus ir e. prekybos mokėjimo sprendimą. 

IT profilaktikos darbus atliekame periodiškai – tai padeda užtikrinti sklandų paslaugų klientams teikimą, jų saugumą ir kokybę. IT profilaktinius darbus planuojame ir atliekame tuo metu, kai klientų, besinaudojančių banko paslaugomis, srautas yra mažiausias.

,,Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir maloniai siūlome pasirūpinti grynaisiais pinigais, o reikiamas operacijas atlikti iš anksto arba pasibaigus profilaktiniams darbams", - skelbia SEB.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: