Praeitų metų vasaros pabaigoje Žemaitės gatvės įkalnėje, sukant į A. Kulviečio g., į kalno šlaito susiformavusią daubą pradėtos vežti žemės. Tuomet jonaviečiai netruko dalintis šmaikščiais pastebėjimais bei klausimais. Kas vyksta Kulviečiuose? Ar čia bus statomas naujas pastatas, gal būt formuojamas naujas kalnas rogučių trasai? Trumpai tariant, žemių suvertimas į daubą tuomet kėlė nemažai aistrų, kol paaiškėjo, kad žemės vežamos iš kitų statybos objektų su tikslu daubą išlyginti užpilant žemėmis, išlyginant teritoriją ir suformuojant nuožulnų, gražų kalno šlaitą.

„Po žemių lyginimo darbų bus užsėta žolė ir galėsime džiaugtis gražesniu vaizdu“, - dar tų metų vasarą teigė miesto seniūnijos laikinasis seniūnas Tautvydas Pabrinkis.

Praėjus beveik metams panašu, kad supiltos žemės vėl kelia jonaviečių aistras - dauboje žemių ne tik kad nesumažėjo, bet ir padaugėjo. Taipogi dar nesimato, kad būtų pradėti išlyginimo darbai. Portalo redakciją šia tema vis dažniau pasiekia skaitytojų laiškai ir skambučiai.

„Tai kiek laiko čia tos žemės pūpsos? Nejau kokį piliakalnį formuoja ir Gedimino pilį statys? Juk A. Kulviečio gatvėje gyvenantys žmonės atsimena pažadus užlyginti daubą. Kiek dar teks baisėtis šiuo vaizdu pro langą?“, - teiraujasi šios gatvės gyventojas.

Kiti redakcijai pateikti klausimai – analogiški, tokį patį klausimą pateikėme miesto seniūnijai.

„Be rudens daubos niekas nelygins, nes iš čia bus imamos žemės baseino pamatams“, - atsako seniūnija.

Taip pat skaitykite: