Kiek daugiau nei du mėnesiai - tiek laiko nėra jokių konkrečių žinių apie dingusį jonavietį Arnoldą Rakauską. 22-iejų metų vaikinas dingo naktį iš gruodžio 29-osios į gruodžio 30-ąją, kai, tuomet policijos skelbtais duomenimis, išėjo iš pažįstamo namų Kazimieravos kaime, Vandžiogalos sen.

Vaikino ieškojo ne tik policijos pareigūnai, į pagalbą pasitelkę kinologus, žvalgę apylinkes sraigtasparniu, bet ir artimieji, kelias dienas šukavę minėto kaimo apylinkes. 

Kaip portalą jonavoszinios.lt informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, vaikino paieškos tęsiamos.

Tyrimą organizuojanti prokurorė Jūratė Plauskienė antrino pastarajam ir pridūrė, kad A. Rakausko paieška  kurį laiką apsunkinta dėl netinkamų oro sąlygų.

,,Dėl šio asmens  dingimo keliamos ir tikrinamos visos įmanomos versijos, tačiau šiai dienai duomenų, kad jo atžvilgiu galėjo būti padaryta nusikalstama veika, nėra", - nurodė J. Plauskienė. 

Asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnus el. paštu regina.krivegine@policija.lt  , tel. (8 37) 303 347 arba skambinti skubios pagalbos telefonu 112. 

Taip pat skaitykite: