Rugsėjo 25 d. Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione (Rukloje, Jonavos rajone)  prisiekė šauktiniai. Kad šioje šauktinių priesaikoje dalyvaus Sveikatos apsaugos ministras (SAM) Aurelijus Veryga, nebuvo skelbiama nei ministro darbotvarkėje, nei Krašto apsaugos ministerijos oficialių svečių sąraše. „Slaptą“ ministro vizitą Rukloje atskleidė socialinio tinklo nuotraukos, paviešintos paties A. Verygos. Kiek vėliau, jau nebeaktualią  darbotvarkę tikslinti susigriebė ir SAM.

SAM Ministro Aurelijaus Verygos darbotvarkėje rugsėjo 25 dieną nebuvo nurodyta, kad jis vyksta į Ruklą. Tą dieną buvo skelbiama, kad ministerijos vadovas 14 val. įteiks apdovanojimus, o rytinio 9 val. vizito į Jonavos rajoną – nėra. Tačiau ministro "Facebook" paskyroje rugsėjo 25 dieną paviešintos nuotraukos iš sūnaus priesaikos galimai minimame batalione. Tik po to, kai ministerijai buvo nusiųsta užklausa, ar ministras šauktinių priesaikoje dalyvavo oficialiai, ar buvo asmeniniu tikslu ir jei ten lankėsi oficialiai - kodėl tai nenurodyta darbotvarkėje, ministerija suskubo patikslinti jau nebeaktualią ministro darbotvarkę.  

„Praėjusį penktadienį ministras dalyvavo Rukloje, Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione vykusiame renginyje, kur prisiekė šauktiniai.

Tai buvo ir darbinis, ir asmeninis vizitas. Ministras buvo pristatytas šiame renginyje kaip svečias, jis buvo susitikęs ir su Bataliono vadu.

Be to, ministras ne pirmą ir ne paskutinį kartą dalyvauja tokiose veiklose, nes jis yra šaulys, priklauso Šaulių sąjungai ir labai atsakingai bei rimtai žiūri į šias pareigas.

O tai, kad jo sūnus nusprendė tapti savanoriu, ministras džiaugiasi šiuo sprendimu ir palaiko jį. Juk kuo daugiau mūsų šalies vyrų bus prireikus pasiruošę ginti Tėvynę, tuo geriau mums visiems.

Penktadienio ministro darbotvarkė buvo patikslinta ir paskelbta“, - rugsėjo 28 d. į užklausą atsako ministro patarėja Lina Bušinskaitė.

Belieka spėlioti, ar ministro vizitas Rukloje į jo darbotvarkę neįtrauktas tyčia ar ne?   

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: