Kaip jau esame informavę, naktį iš penktadienio į šeštadienį, lapkričio 19-ąją, apie 3 val. 18 min. užgesinus gaisrą Užusalių sen., Užusalių k., Saulės g. name, rastas mirusio vyro (g. 1998 m.) apdegęs kūnas. Plačiau apie tai skaitykite ČIA.

Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, tą naktį, atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė vieno aukšto apmūrytas medinis pastatas su  mansarda, prie kurio buvo pristatyti du – medinis ir mūrinis – priestatai, dengti skarda. Gesinant gaisrą, iš namo išnešti 3 dujų balionai. Išgelbėtas už 5 m esantis ūkinis pastatas. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 500 m esančio gamtinio vandens telkinio.

Įsiplieskus gaisrui, name iš viso buvo 5 žmonės, iš jų 4 iš namo išėjo iki atvykstant ugniagesiams: 2 apdegę vyriškiai į gydymo įstaigą išvežti iki atvykstant priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, 1 jau atvykus gaisrininkams, dar vienas išėjo pas giminaičius.  Kiek vėliau viduje rastas vyriškos lyties apdegęs kūnas.

Gaisro metu sukrito namo stogas ir kaminas, išdegė perdanga, sudegė ir vandeniu sulietas namo vidus bei jame buvę namų apyvokos daiktai.

Priešgaisrinė tarnyba, dėl ko kilo gaisras, tęsia tyrimą.

Policija, dėl rasto apdegusio vyriškio kūno, taip pat vykdo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: