Kaip jau esame rašę,  šiandien apie 7.00 val. Jonavos r., kelyje Jonava-Kėdainiai, netoli Naujasodžio k., automobilis "VW Golf”, vairuojamas blaivaus 18 metų vyro, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.

Eismo įvykio metu žuvo 17 metų keleivė, sužalotas ir į gydymo įstaigą pristatytas 17 metų keleivis. Policijos pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad ugniagesiai gelbėtojai taip pat skubėjo į nelaimės vietą. Teigiama, kad buvo gautas pranešimas, jog nuvažiavo nuo kelio ir keletą kartų apsivertė automobilis. Iš automobilio iškirtusi mergina guli pievoje, du vyrai taip pat sužaloti.

Kaip portalui jonavoszinios.lt pasakojo įvykyje nukentėjusius jaunuolius pažįstantys asmenys, jaunuoliai  vyko į mokyklą. Nukentėjusią porą pavežti sutiko vyresnis draugas, 18-metis, vairavęs automobilį. 

Aiškinamasi, dėl kokių aplinkybių automobilis nuvažiavo nuo kelio. Viešumoje jau pasirodė informacija, kad vairuotojas buvo blaivus, tačiau galimai neįgijęs teisės vairuoti automobilį.


Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: