Sekmadienį jau rašėme apie kraupią avariją kelyje Jonava – Ukmergė, kurios metu žuvo 2016 metais gimęs vaikas. Tą dieną policija vykdė aplinkybių patikslinimą, šiandien šalies policijos departamentas pateikia daugiau detalių.

Birželio 26 d. apie 12 val. 55 min. Jonavos r., kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 37-ame km, automobilis „Volvo XC90“, vairuojamas vyro (g. 1975 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su vilkiku „DAF“, vairuojamu vyro (g. 1975 m.).

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Volvo XC90“ važiavęs vaikas (g. 2016 m.) bei sužaloti kartu važiavę vyras (g. 1987 m.) ir moteris (g. 1987 m.), kurie dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyti į ligoninę.

Įtariamasis po apklausos paleistas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas - tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.)

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: