Portalas sulaukė jonavietės Aistės klausimo - kodėl Jonavos baseine taip šalta? Savo ruožtu baseino administracija tvirtina, kad temperatūra atitinka higienos normas.  

Prieš kelias dienas su portalu jonavoszinios.lt susisiekusi jonavietė Aistė prašė išsiaiškinti dėl esamų oro ir vandens temperatūrų Jonavos baseine. 

,,Ar jūs galite užklausti ar sužinoti, kodėl Jonavos baseinuose taip šalta, jau nešnekant apie džiakuzi, kuri yra prie lango ir įjungti kondicionieriai? Tikrai vanduo per šaltas, jei išlipi ir reikia drebėti  net ir vandenyje”, - rašė moteris. 

Moteris dėl per mažos temperatūros neatlyžo ir tuomet, kai ji buvo informuota, kad Jonavos baseino interneto svetainėje tiesiogiai rodoma temperatūra.  

,,Ta temperatūra neatitinka. Esmė tame, kad kodėl sujungti kondicionieriai ties dziakuzi, kur palei langą? Net sėdintys džiakuzi žmonės dreba, būnant joje -  eina šalta srove. Išlipant žmonės maskatuojasi, kol pereina iki pirčių. Ir tikrai ne vieno žmogaus atsiliepimas toks”, - tvirtino baseino lankytoja. 

Jonavos baseino direktorė Aira Kaunietė tvirtina, kad oro ir vandens temperatūra atitinka higienos normas. 

,,Jonavos baseino oro ir vandens temperatūros atitinka LIETUVOS HIGIENOS NORMAS HN 109:2016 „BASEINŲ VISUOMENĖS SVEIKATOS SAUGOS REIKALAVIMAI“. 

Jonavos baseino pastate suprojektuotos ir įrengtos tokios šildymo, vėdinimo ir (ar) oro kondicionavimo sistemos, kad visose patalpose būtų galima palaikyti higienos normose nurodytus mikroklimato parametrus. Baseinų patalpų vėdinimas turi užtikrinti, kad cheminių medžiagų koncentracija baseino patalpose neviršytų teisės aktuose nustatytos didžiausios leidžiamos cheminių medžiagų (teršalų) koncentracijos”, - atsakyme paaiškina A. Kaunietė.  

Jonavos baseino oro ir vandens temperatūras galite stebėti tiesiogiai ČIA . 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: