Nyderlandų ir Anglijos mačas Europos čempionato pusfinalyje jau pirmomis minutėmis dovanojo futbolo aistruoliams pačių geriausių emocijų.  

Bėgant vos 7 žaidimo minutei kamuolį į vartus stipriu smūgiu pasiuntė Nyderlandų rinktinės žaidėjas X. Simons. Netrukus Nyderlandai suklydo, teisėjas kėlė geltoną kortelę, o priešininkų komandai buvo skirtas 11 metrų baudinys. Jį realizavo Anglijos rinktinės žaidėjas H. Kane, 18 minutę išlygindamas rezultatą.  

Dinamiškas, įdomus žaidimas tęsėsi visą pirmą kėlinį - komandos kūrė pavojingas situacijas ir ieškojo progų įgyti pranašumą, tačiau intensyvus žaidimas į antrą kėlinį persirito su rezultatu 1:1. 

Antroje rungtynių dalyje anglų vartininkui teko atlaikyti net keletą taiklių, į vartus skriejusių olandų smūgių, o 79 minutę kamuolys B. Saka kojos buvo paleistas ir į Nyderlandų vartų tinklą, tačiau teisėjai fiksavo nuošalę.  

Pradėjus tiksėti pridėtam laikui, Anglijos rinktinės žaidėjas O Walkins pro kojas į tolimąjį vartų kampą paleido sudėtingą, bet taiklų smūgį, išvesdamas Angliją į priekį.  

Suskambėjus teisėjo švilpukui, Anglija gavo kelialapį į Europos futbolo čempionatą, įveikusi Nyderlandų rinktinę rezultatu 2:1.

Finale Anglijos jau laukia vakar pusfinalyje nugalėjusi Ispanijos futbolo rinktinė. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: