Jonavos rajono savivaldybės gyventojai šiemet, kaip ir pernai, aktyviai dalyvavo „Atliekų kultūros“ egzamine. Šiemet turėjome 190 dalyvių, iš kurių net 116 gavo diplomus už geras žinias.

78 dalyviai buvo įvertinti kaip pažengusieji, 25 dalyviai – kaip žinovai, o 13 dalyvių – kaip ekspertai.

Didžiausią dalį dalyvių sudarė Senamiesčio gimnazijos, Žeimių pagrindinės mokyklos ir Jonavos politechnikos mokyklos moksleiviai. Jauniausias dalyvis – žinovo diplomą pelnęs pirmokas Dominykas, o vyriausias – 59 metų Ilona, taip pat pelniusi žinovo diplomą.

Egzamino organizatoriai Regioniniai atliekų tvarkymo centrai dar rengia savo prizus ir su jų nusipelniusiais susisieks asmeniškai elektroniniu paštu, o Jonavos rajono savivaldybė jauniausią, vyriausią ir tris geriausiai pasirodžiusius atliekų kultūros ekspertus apdovanos individualiomis dovanomis.

Nacionalinis „Atliekų kultūros“ egzaminas – tai jau antrus metus iš eilės vykęs internetinis renginys, kuriame registruotis galėjo visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ar gyvenamosios vietos.

Egzamino metu internetinio testo forma reikėjo atsakyti į įvairius su atliekų tvarkymu susijusius klausimus ir patraukliu būdu sužinoti apie labai reikšmingą mūsų pačių įtaką tiek gyvenamajai aplinkai, tiek gamtai ir visos planetos klimatui.

Jonavos rajono savivaldybės inf. 

Taip pat skaitykite: