Susisiekimo viceministrė Agnė Vaiciukevičiūtė, penktadienį į susitikimą pakvietusi bendrovės Lietuvos pašto valdybą, aptarė siuntų vėlavimo klausimus, pasirengimą valdyti susijusias rizikas bei konkrečius valdybos veiksmus, sprendžiant šį klausimą. Valdyba ministerijai per savaitę pateiks veiksmų planą ir imsis veiksmų, kad šis klausimas būtų kuo greičiau išspręstas, praneša susisiekimo ministerija. 

Anksčiau šią savaitę viceministrė šiems klausimams spręsti susitiko ir su bendrovės vadove Asta Sungailiene. 

„Lietuvos pašto galutiniai savininkai esame mes visi – mokesčių mokėtojai, todėl bendrovės vadovybė ir jos valdyba privalo dėti visas pastangas, kad įmonė būtų valdoma ir paslaugos teikiamos atsižvelgiant į visų Lietuvos gyventojų lūkesčius bei poreikius. Valdyba turi efektyviai vykdyti jai priskirtas priežiūros ir kontrolės funkcijas“, – susitikime kalbėjo viceministrė. 

Pasak jos, įmonės vadovybė ir valdyba turi imtis atsakomybės ir aktyviai spręsti susidariusią situaciją, kuo greičiau šalinti jos priežastis ir užkirsti kelią joms atsirasti ateityje. 

Lietuvos pašto valdyba kartu su įmonės vadovybe įpareigota per savaitę imtis reikalingų veiksmų, kad vėluojančių iš užsienio siuntų išskirstymas būtų suvaldytas ir sureguliuotas iki balandžio 15 d. 

Iš valdybos taip pat tikimasi viešos komunikacijos ir aiškios informacijos apie vykdomus veiksmus suinteresuotoms grupėms – gyventojams, Seimo nariams, Vyriausybei ir kt.  

Balandžio viduryje ministerija, susitikusi su įmonės vadove ir valdyba, įvertins situaciją ir pasiektus rezultatus valdant šią krizę.

Taip pat skaitykite: