Naudokite „Lidl“ programėlę

Parduotuvių lojalumo programos visada padeda sutaupyti. Ne išimtis ir „Lidl“ parduotuvės lojalumo programa. Jos nariu labai patogiai galima tapti neišeinant iš namų. Tiesiog parsisiųskite „Lidl Plus“ programėlę savo telefone ir užsiregistruokite. Apsipirkimo metu atidarykite programėlę, spauskite „Lidl Plus kortelė“ ir nuskenuokite kodą savitarnos kasoje ar įprastoje kasoje. Viskas! Jūs jau pasinaudojote „Lidl“ nuolaidų programos privalumais. Pagrindiniai privalumai, leidžiantys sutaupyti, yra šie:

  • Kuponai. Kiekvieną savaitę programėlėje rasite skirtingus pasiūlymus, kuriais galėsite pasinaudoti. Norėdami pasinaudoti nuolaida, turite aktyvinti atitinkamą kuponą. Todėl gera mintis yra peržiūrėti kuponus prieš keliaujant į parduotuvę ir juos aktyvinti, kad kasoje šios nuolaidos būtų pritaikomos iškart, nuskenavus „Lidl Plus“ kortelę. Kuponai gali būt tiek ir konkrečiai prekei, tiek ir prekių grupei. Taip pat galimi pasiūlymai konkrečiai kainai ar nuolaidai procentais. Kuponas dažnai galioja tik kelias dienas, todėl ypač verta užsukti į parduotuvę dažniau, kad galėtumėte pasinaudoti specialiais pasiūlymais.
  • Dovanos, priklausančios nuo apsipirkimo sumos. Kiekvieną mėnesį „Lidl“ programėlėje kaupiate išleistą sumą ir surinkus tam tikrą eurų sumą, jums bus atrakintos papildomos nuolaidos ar dovanos. Pavyzdžiui, mineralinis vanduo ar bandelį už 1 ct ar kelių eurų kuponas kitam apsipirkimui. Jei „Lidl“ yra pagrindinė jūsų maisto prekių parduotuvė, neužmirškite patikrinti, kokie kuponai jums jau priklauso. Kaupiamoji suma atsinaujina kiekvieno mėnesio pirmą dieną, todėl gera mintis yra į parduotuvę eiti mėnesio 30–31 dieną, kad galėtumėte pasinaudoti maksimalia šio pasiūlymo nauda.
  • Specialūs pasiūlymai. „Lidl“ programėlėje patogu pasinaudoti ir specialiomis akcijomis bei pasiūlymais. Čia matysite ir nuolaidų (akcijų) leidinį, todėl galėsite patikrinti, kam taikoma akcija, kas išparduodama. Taip pat pagal specialius pasiūlymus galėsite planuoti savo meniu ir taip sutaupyti. „Lidl“ nuolat keičia savo „šalių“ pasiūlymus. Parduotuvėse keičiasi produktai, reprezentuojantys Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir kt. šalių virtuves. Kai vienos šalies savaitė eina į pabaigą – gera proga įsigyti šių produktų pigiau ir pasilepinti užsienio virtuvių skoniais.

Prenumeruokite „Lidl“ naujienlaiškį ir planuokite

Dar vienas būdas sužinoti visas naujienas apie akcijas ir nuolaidas, tai – prenumeruoti „Lidl“ naujienlaiškį. Laiškai yra siunčiami kartą per savaitę, taigi jie gali būti puikus priminimas, kad jau metas planuotis naują pirkinių sąrašą.

Kalbant apie planavimą, reikia pagirti ir pačią „Lidl“ programėlę. Joje tiksliai matysite, kiek pinigų maistui jau išleidote šį mėnesį. Tai gali būti itin naudinga, jei esate nusistatę mėnesio maisto biudžetą, pavyzdžiui, 300 EUR. Tuomet jei mėnesio 15-ioliktą dieną matote, kad jau išleidote 180 EUR (t. y. daugiau nei pusę), žinote, kad mėnesio pabaigoje reikėtų šiek tiek pataupyti, jog tilptumėte į nusimatytą biudžetą.

Tikimės, kad bent keli patarimai buvo negirdėti ir padės ateityje „Lidl“ parduotuvėse apsipirkti dar pigiau ir išnaudoti visas pačios parduotuvės teikiamas naudas. O gal žinote daugiau būtų kaip sutaupyti apsiperkant kasdienių buities ir maisto prekių? Būtinai pasidalykite savo patarimais komentaruose!

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: