Praėjusį savaitgalį, balandžio 23-ąją, Jonavos sporto arenoje vyko Atviras Baltijos MMA čempionatas. Jame varžėsi beveik 200 dalyvių. 
 
Sulaukė pagalbos
 
Čempionatą organizavo sporto klubas ,,Faiteris", pirmuosius organizacinius darbus pradėjęs dar 2021-ųjų rudenį. 

 
,,Visų pirma, reikėjo suderinti daugybę klausimų su Lietuvos MMA federacija. Ji derinosi su kitų šalių federacijomis tam, kad nesidubliuotų renginiai. Reikia pastebėti, kad varžybų grafikai labai įtempti ir nėra paprasta su visais susiderinti.
 
Tačiau mes turime išsikovoję gerą vardą - Baltijos MMA čempionatus "Faiteris" organizuoja jau 5 metus. Dėl to mūsų renginius jau puikiai žino kiti kolegos, o tai palengvina derybų klausimus su užsienio federacijomis. Tuo pačiu metu tariamasi ir su Jonavos rajono savivaldybe, Jonavos kūno kultūros ir sporto centru, Jonavos sporto arena, kuri dažnai būna užimta.
 
Labai smagu, kad jaučiame didelį palaikymą iš savivaldos, gerbiamo Jonavos mero Mindaugo Sinkevičiaus, Seimo nario Eugenijaus Sabučio, visada draugiško ir pozityviai nusiteikusio JKKSC darbuotojų kolektyvo.

Noriu dar kartą padėkoti jiems visiems. Mums tai - labai svarbu", - paklaustas apie varžybų organizavimą kalbėjo ,,Faiterio" prezidentas A. Lukošiūnas pridurdamas, kad nuolatinė pagalba juntama ir iš trenerių Tomo Svirskio, Alberto Kašėtos bei Mato Vaicekausko. 
 
Gyrė miestą
 
A. Lukošiūnas neabejoja, kad Jonavos sporto arena - ideali vieta tokio lygio varžyboms. 
 
,,Nei per maža, nei per didelė. Tiek sportininkai, tiek treneriai iš kitų šalių giria ir ją, ir Jonavos miestą. Ne kartą teko girdėti, kad Jonava - gražus miestelis. Visi pastebi puikiai vystomą infrastruktūrą, skirtą sportui.
 
Žinome, kad svečiai iš užsienio nufilmavo mūsų areną, stadionus, įrenginėjamą baseiną tam, kad parodytų kaip pavyzdį savo miestų politikams", - portalui jonavoszinios.lt pasakojo A. Lukošiūnas.
 
Ne vienas prizininkas 
 
Džiaugiamasi, kad ,,Faiterio" atstovai pademonstravo ir puikius sugebėjimus pačiame Baltijos MMA čempionate: 2-ąsias vietas užėmė Emilis Stankevičius ir Neidas Kniukšta, 3-ąją iškovojo Andriana Nemunaitytė. 
 
,,Didžiuojamės savo klubo sportininkais. Mūsų klube svarbūs yra visi: ir tie kas dalyvauja varžybose bei atstovaują ,,Faiterį", ir tie kas nedalyvauja, bet sportuodami kartu padeda ruoštis joms. Papildome vienas kitą ir kartu tobulėjame", - kalbėjo A. Lukošiūnas. 
 
Čempionate teisėjavo bei savo kvalifikaciją kėlė du klubo atstovai: treneris Matas Vaicekauskas ir klubo narys Jonas Budrikas. 
 
Jonavoje - dar vienos svarbios varžybos
 
Šiek tiek atsipūtusi ,,Faiterio" komanda pradės pasiruošimą  ,,Atvirąjam Baltijos Grappling'o čempionatui".
 
,,Jis vyks gegužės 28-ąją. Netrukus pradėsime organizacinius darbus.  Šis renginys - dar vienas ,,Faiterio" reguliariai organizuojamas renginys.
 
Jame miesto svečiai turės galimybę pasigrožėti kaip kovoja stipriausi Baltijos šalių grappling'o imtynininkai", - pasakojo A. Lukošiūnas.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: