Nuo balandžio 8-osios uždarius Jonavos geležinkelio pervažą remontui, sunkiasvoris transportas nukreiptas vykti apylankomis per J. Basanavičiaus ir Žeimių gatves. Lietavos gatve draudžiama važiuoti sunkiasvoriams. Apie tai byloja įrengti draudžiamieji ženklai Nr. 304 „Krovinių automobilių eismas draudžiamas“.  

Kiek anksčiau policija yra teigusi, kad pradžioje nėra nusiteikusi bausti, atliks prevencinio pobūdžio priemones, tad sunkiasvoriai aktyviai važiavo Lietavos gatve. (Plačiau apie tai ČIA.). Tačiau nuo šiol priimtas sprendimas, jog kelio ženklų nepaisantiems vairuotojams bus taikomos administracinio poveikio priemonės. Šiandien, balandžio 18 -ąją, policijos ekipažui ne kartą teko jungtis švyturėlius bei stabdyti nepaklusnius vairuotojus.  

Kalbant apie kitus eismo pokyčius, atkreipiamas dėmesys, kad vykdant Vasario 16-osios gatvės rekonstrukcijos darbus, laikinai ribojamas automobilių stovėjimas Sodų gatvėje, Klaipėdos g. dešinėje pusėje iki Sodų g. ir Kauno gatvės kairėje pusėje nuo Sodų g. iki J. Ralio g. Šiose gatvėse įrengti nauji draudžiamieji ženklai. Kol eismas miesto centre vyksta apylankomis, vairuotojams leidžiamas kairinis posūkis iš J. Ralio gatvės į Klaipėdos gatvę. 

Nepatogumų gali kilti, bet tai laikina, kol vyksta remonto darbai. Vairuotojų prašoma atidžiau stebėti kelių eismo ir apvažiavimų ženklus.   

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: