,,Visur aplink tvarkoma, valoma, grėbiami ir išvežami lapai, tačiau šis, miesto centre esantis pėsčiųjų takas nesuteikia nei grožio, nei saugumo, jei juo nesirūpinama”, - dar praeitos savaitės pradžioje portalas jonavoszinios.lt sulaukė tokios pastabos iš gyventojo.   

Jau ir anksčiau redakcija ne kartą yra gavusi gyventojų pastebėjimus ir skundus, kad šalia prekybos centro ,,Jonė” (J. Basanavičiaus g. 6, Jonavos m.) esantis pėsčiųjų takelis nėra valomas.   

Kaip pasakodavo jonaviečiai, pėsčiųjų takas, esantis tarp prekybos centro priekinio fasado ir automobilių parkingo ties važiuojamąja dalimi J. Basanavičiaus gatvėje nėra valomas nei šiltuoju, nei šaltuoju metų laikotarpiu. Vasaros metu, kaip stebisi gyventojai, takelyje nuolat mėtosi šiukšlės, iš lietvamzdžių nuo stogo pribėgę neaiškių teršalų. Dabar, rudenį, takas skendi šiukšlėse bei apterštas šlapiais, sulipusiais lapais, kurie negrėbiami ir nepašalinami gali kelti grėsmę pėsčiųjų saugumui. Paslydus ant šlapių, lipnių rudeninių lapų pėsčiasis gali patirti traumą.  

Praėjusią žiemą gyventojai reiškė pastabas, kad pėsčiųjų takelis taip pat nėra nei valomas, nei barstomas. 

Prekybos centrą ,,Jonė” valdo UAB ,,Almura”, kurios direktorius Tautvydas Murinas patikino, kad nuo šiol takelis bus švarus.  

,,Atkreipiant dėmesį į gyventojų pastebėjimus ir skundus, takelį prie parkingo nuo Basanavičiaus gatvės pusės sutvarkėme ir sudarėme sutartį su valymo įmone, kuri reguliariai prižiūrės ir tvarkys šį plotą. PC Jonė yra atsakinga už šitą takelį. Tikimės, kad nuo šiol gyventojai neturėtų turėti pastabų. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už geranoriškas pastabas, į kurias atkreipsime dėmesį”, - patikino UAB ,,Almura” direktorius Tautvydas Murinas.  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: