Lietuvos atvirų duomenų portale atverti 7 Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos duomenų rinkiniai.

  • Rinkinyje Lietuvos Respublikos Seimo interneto svetainėje paskelbtų tekstų duomenys pateikiami duomenys apie Seimo internetiniame puslapyje paskelbtus tekstus nuo 1999 m. (lietuvių, anglų, vokiečių, prancūzų arba rusų kalbomis).
  • Rinkinyje Lietuvos Respublikos Seimo kadencijų ir sesijų klasifikatorius pateikiama informacija apie Seimo kadencijų tvarkaraštį su kadencijų pradžios ir pabaigos datomis. Taip pat skelbiami duomenys apie Seimo sesijų tvarkaraštį, pateikiama eilinių ir neeilinių sesijų pradžia ir pabaiga.
  • Rinkinyje Duomenys apie Seime vykusius renginius pateikiama informacija apie Seime organizuotus renginius nuo 2015 m. Skelbiamas renginio pavadinimas, kalba, pradžios ir pabaigos laikas ir renginio vieta.
  • Rinkinyje Lietuvos Respublikos Seime vykusių renginių transliacijų YouTube duomenys pateikiami duomenys apie Seime vykdytas komitetų posėdžių, konferencijų, spaudos konferencijų, kongresų, diskusijų ir kt. įvykių transliacijas. Skelbiama informacija apie transliacijų pradžios ir pabaigos laiką.
  • Rinkinyje Lietuvos Respublikos Seimo įvairialypės informacijos duomenys pateikiami duomenys apie Seimo archyvuose saugomus vaizdo, teksto ar garso artefaktus nuo XVI amžiaus iki šių dienų. Nurodoma artefakto vieta, kategorija, aprašymas, kalba, tema, pradžios ir pabaigos datos (jei taikoma) ir nuoroda, jei artefakto turinys prieinamas internete.
  • Rinkinyje Teisės aktų registro duomenys pateikiami duomenys apie teisės aktų registro objektus, juos parengusius ir priėmusius subjektus, identifikacinius kodus, objektų rūšis, pavadinimus ir jų chronologijas (teisės akto priėmimo data, registravimo Registre data, paskelbimo data, įsigaliojimo data, pakeitimo ar papildymo data, pripažinimo netekusiu galios data, galiojimo sustabdymo data, galiojimo terminas).
  • Rinkinyje Inicijuoti teisės aktų projektai pateikiami duomenys apie teiktus pasiūlymus teisės aktų projektams. Jeigu pasiūlymas buvo inicijuotas Seime, nurodyti ir jį teikusių Seimo narių vardai ir pavardės.

Valstybės duomenų agentūra įgyvendina projektą „Valstybės informacinių išteklių integravimas į duomenų ežerą“, kuris finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos Kartos Lietuva” ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: