2024 m. gegužės 4 d. Jonavoje įvyko jau 7-asis Atviras Baltijos MMA čempionatas, kurį organizavo sporto klubas „Faiteris“ kartu su partneriais – Jonavos rajono savivaldybe, Jonavos sporto centru ir Lietuvos MMA federacija.

Šis renginys tapo gražia tradicija, pritraukiančia vis daugiau sportininkų iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Ukrainos, būta svečių ir iš Egipto, o per šį renginį sulaukta dalyvė net iš Japonijos. Šiais metais čempionate dalyvavo virš 200 kovotojų, kurie demonstravo aukščiausio lygio kovas.

Džiugu, kad susumavus visų šalių iškovotas pergales, Lietuva užėmė pirmąją vietą.

Savo meistriškumą įrodė ir sporto klubo „Faiteris“ auklėtiniai:

  • Arnis Železniakas iškovojo pirmąją vietą savo svorio kategorijoje.
  • Aidas Vidzickas taip pat džiaugėsi aukso medaliu.
  • Svitlana Bondarenko triumfavo moterų kategorijoje.
  • Armandas Glinskas pelnė sidabro medalį.
  • Jokūbas Namavičius užėmė garbingą trečiąją vietą.

Nors Deividas Slavinskas, Evgenij Novochatskij ir Danielius Golenko liko be medalių, jie įgijo neįkainojamos patirties tarptautinėse varžybose.

Sporto klubo „Faiteris“ vadovas Arnoldas Lukošiūnas dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie renginio sėkmės: treneriams Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui ir Martynui Dranginiui, LR Seimo nariui Eugenijui Sabučiui, Jonavos rajono savivaldybės merui Mindaugui Sinkevičiui, vicemerei Birutei Gailienei, Jonavos sporto centro direktorei Jūratei Stanislovaitienei ir visiems kitiems, negailėjusiems palaikymo ir pagalbos.

Šis čempionatas dar kartą įrodė, kad Jonava yra aukšto lygio kovos menų miestas, kuriame rengiama aukščiausios kokybės varžybos.

Pagal sporto klubo „Faiteris“ inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: