Jonavos įmonė TOKĖ LT, UAB  – viena iš laimėtojų, pelniusių aukso medalį konkurse Sukurta Jonavoje”. Toks įvertinimas jai skirtas už Go Green šveitimo kempinėlę, kuri pagaminta iš perdirbtų žaliavų. Kaip sako pati įmonė, tokių gaminių gamybą įkvepia ekologinės problemos pasaulyje, skatinančios verslininkus reaguoti į jas bei ieškoti alternatyvų.


Gamina švaros prekes


TOKĖ LT, UAB –  viena didžiausių švaros prekių gamintojų Baltijos šalyse ir oficialus SPONTEX brendo distributorius Baltijos valstybėse. Nuo 2008 m. Jonavoje veikianti įmonė užsiima porolono kempinių, šveistukų, šluosčių gamyba bei didmeninė prekyba, klientams siūlo plataus asortimento porolono kempines virtuvei, vonios kambariui, kūno priežiūrai, automobilių valymui  ir grindų šluostes. Svarbu ir tai, kad bendrovė nuo 2023 m. yra akredituota „BRC Global Standards” sertifikatu.


Įmonė užtikrina aukščiausią produktų bei paslaugų kokybę. Naudojamos aukštos kokybės ir saugios medžiagos iš sertifikuotų tiekėjų, kurie atitinka griežtas kokybės ir atsakingos socialinės politikos bei aplinkos apsaugos nuostatas. Pagaminta produkcija eksportuojama į Baltijos šalis, Vokietiją, Čekiją, Angliją, Švediją, Portugaliją ir kt.


Prekės gaminamos pagal individualius klientų pageidavimus bei su jų privačiu ženklu. Moderni kempinių gaminimo įranga suteikia daugiau gamybos, pakavimo bei ženklinimo galimybių. Visos gaminamos prekės yra kokybiškos bei saugios, – apie bendrovės veiklą pasakoja TOKĖ LT, UAB pardavimų vadovė Sandra Draugelienė.

Iš perdirbto pluošto


Sukurta Jonavoje" konkurse laimėjusi Go Green kempinė skirta naudoti buityje, plaunant indus.


Ji ypatinga tuo, kad švelnioji pusė pagaminta iš perdirbtų žaliavų – perdirbto porolono. Šveičiamasis sluoksnis pagamintas iš natūralaus ir perdirbto pluošto. Kempinės šveičiamasis sluoksnis nebraižo paviršių, – kalbėjo bendrovės atstovė.


Ne pirmas gamtai draugiškas gaminys


Kodėl buvo nuspręsta gaminti būtent tokį gaminį?


Atsižvelgdami į eko problemas pasaulyje, vartotojų prioritetus rinktis ekologiškus produktus ir mes, kaip gamintojai, reaguojame ir ieškome alternatyvų. Pirmaisiais konkurso „Sukurta Jonavoje“ dalyvavimo metais dalyvavome su produktais, pagamintais iš celiuliozės, o celiuliozė yra biologiškai skaidus produktas.


 Taigi, nuolatos gaminame gamtai draugiškus gaminius ir sparčiai vystome tokios produkcijos plėtrą, tačiau būtent šie metai mūsų sukurtam produktui atnešė didelę sėkmę, – sakė pašnekovė.


Įžvelgia augantį žmonių sąmoningumą


Neabejojama, kad gaminiai iš perdirbtų gaminių Lietuvoje sparčiai populiarėja.


Žmonės kuo toliau, tuo daugiau domisi ekologija, sveika gyvensena, gyvena tvariau. Todėl prekybos tinkluose irgi ieško ir renkasi ekologiškas prekes, pagamintas iš perdirbtų žaliavų. Tai liudija žmonių sąmoningumą ir brandą, – kalbėjo S. Draugelienė.


Džiaugiasi laimėjimu


Go Green buvo gaminta ne konkursui, o rinkai. Tad gaminys prieinamas ir pirkėjams.


Aptariama kempinėlė  – mūsų bendrovės šių metų naujiena ir pasididžiavimas. Ją pirkėjai gali rasti didžiuosiuose prekybos tinkluose. Mums šis laimėjimas, kaip ir kiekvienas įvertinimas, yra svarbus, nes įrodo, kad su visa komanda jau daug metų dirbame teisinga kryptimi, atliepiame šiandieninės visuomenės prioritetus bei poreikius, – teigė bendrovės atstovė.


Pabrėžia konkurso svarbą verslui


Kaip jau buvo minėta pokalbio eigoje, TOKĖ LT, UAB Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Jonavos rajono savivaldybės organizuojamame konkurse dalyvauja ne pirmą kartą. Kas skatina verslininkus įsitraukti į jo dalyvių gretas? 


Dalyvaujame ne pirmą kartą, nes, visų pirma, konkurso organizatorių tikslai atliepia ir mūsų įmonės lūkesčius - didinti Jonavoje sukurtų gaminių bei paslaugų žinomumą, jų vartojimą bei skatinti aukštos kokybės, inovatyvių, išskirtinių ir galinčių konkuruoti šalies, užsienio rinkose gaminių kūrimą. 


Neabejojame, kad Sukurta Jonavoje yra labai svarbus ir vertingas tiek Jonavai, tiek visai Lietuvai. Kviečiame ir kitus, kuriančius bei gaminančius verslus, jame aktyviai dalyvauti. 


Tai – galimybė priminti apie savo kuriamus produktus, tapti labiau žinomais, prisistatyti platesnei klientų bendruomenei, – sakė TOKĖ LT, UAB pardavimų vadovė.


Šiais metais ,,Sukurta Jonavojebuvo organizuojamas jau 8-ąjį kartą. Laureatai apdovanoti Jonavos miesto šventės metu.  Be TOKĖ LT, UAB jame aukso medaliai apdovanoti dar du gaminiai: ,,Tesla“ technologijos kavos staliukas, kurį konkursui pristatė individualią medienos apdirbimo veiklą daugiau nei dešimtmetį vykdantis Gintaras Janecka bei studijos ,,Kvapų sode" sukurti eterinių aliejų mišiniai pagal penkis Visatos elementus.

TOKĖ LT, UAB ir Jonavos r.savivaldybės nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: