Gruodžio 6-ąją Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius pakvietė išrinkti gražiausias kalėdinio eglučių miestelio puošmenas bei ragino socialinio tinklo ,,Facebook” paskyroje spausti ,,Like” ant labiausiai patikusios eglutės nuotraukos.  

,,Nuožmi kova” tęsėsi iki pat gruodžio 28-osios, kuomet miesto vadovas atskleidė, kurių įstaigų gamintos eglutės pelnė daugiausiai balsuotojų simpatijų.   

,,Širdingai dėkoju visoms bendruomenėms ir organizacijoms, kurios šiemet ir vėl pastatė įspūdingą Kalėdinių eglučių miestelį ir sukūrė išskirtinę kalėdinę pasaką Jonavoje  

Jau kitą savaitę visus miestelio kūrėjus pasieks padėkos ir saldžios dovanos, pagerbsime ir tris Jums labiausiai patikusių eglučių autorius: Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras (2900+), Jonavos r. Žeimių mokyklos-daugiafunkcio centro Barupės skyriaus "Nykštukų" grupė (1600+) ir Ruklos Jono Stanislausko Mokykla-Daugiafunkcis Centras (740)”,- skelbė Mindaugas Sinkevičius.  

Šiemet į Jonavos rajono mero kvietimą atsiliepė ir kalėdinių eglučių miestelį kūrė iš viso 103 rajono įstaigos ir organizacijos. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: