Apie jonavietį sportininką Natą Stupak rašyta ne kartą, jo užsibrėžti tikslai ir pasiekimai stebina sporto pasaulį. Tai įrodo praėjusį savaitgalį Nato Stupak iškovotos pergalės, pelnyti apdovanojimai bei įspūdingi nokdaunai ir dvigubi honorarai. 

Balandžio 19-ąją, penktadienį Kauno sporto halėje vyko UTMA 8 kovų turnyras. Profesionalioje kikbokso kovoje svorio kategorijoje iki 67 kg Natas Stupak įveikė Danielį Antropiką. Nuo pat pirmų kovos akimirkų abu kovotojai pasinėrė į tikrą mūšį ringe, kuris baigėsi nokautu antrajame raunde. Natui Stupak medalis ir papildomas paskatinimas iš organizatorių.  

,,Kova prasidėjo dideliu chaosu, iš karto pradėjome keistis smūgiais. Pataikiau tiek aš, tiek priešininkas, nors smūgiai iš jo pusės nebuvo tokie stiprūs, kokių tikėjausi. Per pertraukėlę tarp raundų treneris paprašė susikaupti ir priminė, kokius smūgius reikia naudoti, kad pasiekčiau pergalės. Paklausęs trenerio patarimų, antrajame raunde mano smūgiai buvo daug tikslesni, kol galiausiai pataikiau tą vieną labai stiprų smūgį iš rankos apsisukant. Teko pridėti tik kelis smūgius ir varžovas krito ant žemės. Emocijos išties įspūdingos, taip laimėti kovą prie beveik 3 tūkstančių žmonių yra kažkas wow. Tikėjau, kad laimėsiu kovą anksčiau laiko, nes tam buvau labai gerai pasiruošęs”, - emocijomis dalinasi sportininkas N. Stupak.   

Kaip žinia, jonavietis Natas Stupak savo svorio kategorijoje (iki 67 kg) jau yra tapęs Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo kikbokso čempionu. Šiuos savo rezultatus sportininkas pakylėjo į aukštesnį lygį, kovodamas balandžio 20 – 21 dienomis Atvirajame Lietuvos kikbokso čempionate Druskininkuose - vyrų kategorijoje pelnytas aukso medalis.  

,,Pirmą dieną turėjau 2 kovas, kurias laimėjau ganėtinai užtikrintai. Pirmoji kova baigėsi po 3 raundų ir mano ranka kilo į viršų. Antroje kovoje sekėsi dar geriau - aiški persvara pasirodė po 2 raundų, o 3 raunde pataikiau stiprų smūgį dešine ranka, nuo kurios viskas ir prasidėjo, kelios atakos ir kova buvo nutraukiama”, - pirmos dienos pasiekimais džiaugiasi kraštietis.  

,,Sekmadienį turėjau kautis finalinėje kovoje prieš labai stipru priešininką, tačiau man pradėjus ruoštis kovai, priešininko treneris pranešė, jog kova neįvyks, nes varžovas patyrė sunkią traumą. Nors pats turėjau traumą - buvo ištinusi koja - tačiau grįžus namo pavyko išsigydyti ir buvau pasiruošęs lipti į ringą.  

Neapsakomai džiaugiuosi, kad pavyko pelnyti Lietuvos Kikbokso čempiono vardą vyrų kategorijoje ir namo parsivežti aukso medalį. Tai neįkainojama patirtis ir neišdildomos emocijos - man tai buvo pirmas čempionatas vyrų kategorijoje ir jau čempionas, tai tikrai įspūdingas pasiekimas man asmeniškai”, - sako Natas.  

Paklaustas apie tolimesnius planus sportininkas mato save būtent UTMA ringe. 

,,Labai norėčiau toliau kovoti, būtent UTMA ringe, ypač su vienu priešininku, su kuriuo jau ilgai bręsta kova, bet vis nepavyksta. Tai Edgaras Semionov, stiprus ir daug patirties turintis, 2 metais už mane vyresnis kovotojas. Tačiau nenusiminsiu, jog ringe su juo ir neteks susidurti, kautis galiu ir su kitais”, - pabaigai sako Natas.  

Jaunasis sportininkas Natas dėkoja gausiai komandai.

,,Noriu labai padėkoti savo treneriui Tadui Rimkevičiui, kuris į mane dėjo dideles viltis, kiekvieną akimirką manimi tikėjo ir tik jo dėka šis savaitgalis yra pergalingas.

Taip pat noriu padėkoti visai “Otso Gym” komandai, kurie neleido pasiduoti sunkiose treniruotėse, visada motyvavo ir skatino judėti į priekį.

Taip pat tėvams, kurie manimi tikėjo, palaikė, ir visada buvo šalia",- sako Natas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: