Kaip jau šiandien skelbėme, Jonavos rajone per savaitgalį užfiksuoti 83 nauji koronaviruso (Covid-19) susirgimo atvejai, liga plinta ugdymo įstaigose. Jonavos rajono savivaldybė pateikia daugiau informacijos apie tai.

Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Jonavos Panerio pradinės mokyklos keturiose klasėse nuo pirmadienio, lapkričio 23 d., iki gruodžio 6 d. imtinai įvestas infekcijos plitimą ribojantis režimas – šiose klasėse nurodyta ugdymo veiklą organizuoti nuotoliniu būdu.

Nuotoliniu būdu veiklą iki lapkričio 30 d. vykdys ir Jonavos rajono Žeimių mokyklos – daugiafunkcinio centro ikimokyklinė grupė.

Savaitgalį Covid-19 atvejai fiksuoti ir „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje, lopšelyje-darželyje „Saulutė“, Kulvos, Bukonių daugiafunkciniuose centruose. Šią savaitę bus sprendžiama dėl dalinio ar pilno veiklos organizavimo nuotoliniu būdu šiose įstaigose.

Tuo tarpu anksčiau dėl viruso užsidarę vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“ ir Jonavos pradinė mokykla nuo šiandien atnaujina veiklą.

VŠĮ „Jonavos ligoninė“ pirmadienį informavo savivaldybę, kad visas Covid-19 ligonius priimantis specialus skyrius yra užpildytas. Jame gydomi 25 iš kitų miestų atvežti ligoniai.

Jonavos mobilus koronaviruso testavimo punktas taip pat dirba pilnu režimu.

Naujausiais pirmadienio duomenimis, Jonavos rajone Cocid-19 serga 432 žmonės, pasveiko nuo viruso – 63, du žmonės mirė.

Jonavos r. savivaldybės inf.

Asociatyvi archyvo nuotr.

Taip pat skaitykite: