Jonavos rajone ir toliau kasdien registruojami nauji COVID-19 ligos atvejai - dominuoja nauji užsikrėtimai šeimose arba pavieniai susirgimai. 

Statistikos sausio 26-ąją pateiktais duomenimis, jonaviškių, sergančių COVID-19, skaičius šiuo metu yra 445 (vakar jų buvo 451). Per praėjusią parą, sausio 26-ąją, patvirtinta 18 naujų susirgimo atvejų (vakar 15), registruoti 22 nauji pasveikimai.

Rajono savivaldybė praneša, kad rajone dominuoja nauji susirgimai šeimose arba pavieniai atvejai.

Per visą pandemijos laikotarpį iki šios dienos, su šiuo klastingu virusu kovojo 2 977 jonaviečiai, iš jų 2 452 gyventojai jau pasveiko.

Oficialus koronastop.lt puslapis skelbia, kad dėl COVID-19 ligos nuo pandemijos pradžios mirė 57 mūsų rajono gyventojai.

Pagal sergamumo rodiklius iš visų 60 šalies savivaldybių, Jonavos rajono savivaldybė užima 43 – ąją poziciją, kai vakar buvo 42-oje.

Pirmąja vakcinos nuo Covid-19 ligos iš viso paskiepyti 856 jonaviečiai, iš jų antrąja vakcinos doze – 99, skelbia statistikos departamento švieslentė “Vakcinos“.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: