Gruodžio 29 dienos duomenimis, Covid-19 infekcija iš viso serga 952 jonaviečiai, kai vakar sirgusiųjų šia liga buvo 1 086.

Per vakar parą, gruodžio 28 -ąją, registruoti tik 8 nauji susirgimo atvejai ir net 133 nauji pasveikimai. Iš viso pasveikusiais laikomi  1 360 mūsų krašto gyventojai.

Deja, bet šiandien pranešama apie dar dvi naujas kraštiečių mirtis.

Viena iš mirusiųjų - Ruklos globos namų įkūrėja Irina Aleksandravičienė. Žinomos kraštietės gyvybė užgeso vakar, gruodžio 28-osios popietę. Kaip portalui jonavoszinios.lt pasakojo moters vyras Viktoras Aleksandravičius, kiek anksčiau žmonai buvo nustatytas plaučių uždegimas, vėliau ir Covid – 19 virusas. Ligos metu, moterį buvo ištikusi klinikinė mirtis, sustojusią širdį medikams pavyko atgaivinti, pacientė po komos net buvo atgavusi sąmonę. Tačiau po kelių dienų, moters širdis nebeatlaikė. Dar vakar Viktoras Aleksandravičius nebuvo tikras, nuo ko mirė žmona - nuo plaučių uždegimo, nuo koronaviruso, ar dėl nepakankamo gydymo, tačiau šiandien moters mirtis į statistiką įrašyta kaip mirtis nuo koronaviruso.

Per visą pandemijos laikotarpį iki dabar, gruodžio 29-osios, iš viso nuo šio viruso yra mirę jau 26 sirgusieji jonaviečiai. Užsikrėtusiųjų virusu, bet mirusių nuo kitų priežasčių – 2 asmenys.

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: